• Wyświetleń: 344
  • Dodano: 2023-03-31 / 19:22
  • Komentarzy: 0
  • Artykuł sponsorowany

  Czy osoby z zadłużeniem i komornikiem na głowie mają szansę na pożyczkę?

  Czasami zdarza się w życiu, że osoby z trudną sytuacją finansową, mające już spore długi na koncie, są zmuszone wnioskować o nową pożyczkę. Czy mają realną szansę na jej uzyskanie?

  Choć wiele osób może przypuszczać, że zadłużenie z rozpoczętym procesem komorniczym całkowicie dyskwalifikuje z możliwości ubiegania się o pożyczkę, to rzeczywistość ma się inaczej. Na szczęście poza instytucjami bankowymi na rynku funkcjonują również podmioty gospodarcze, które oferują pożyczkę dla osób z brakiem zdolności kredytowej i złą historią w bazie BIK, KRD czy BIG. Co warto wiedzieć na temat prywatnych pożyczek z komornikiem?

  Dlaczego warto ubiegać się akurat o tę formę finansowania?
  Argumentów przemawiających za staraniem się o pozyskanie pożyczki przez osoby zadłużone i z komornikiem na głowie jest wiele.Pierwszym z nich jest odstąpienie od weryfikacji prywatnej sytuacji potencjalnego pożyczkodawcy w bazach takich jak: BIK, BIG czy KRD. Pożyczka dla zadłużonych z komornikiem to w przypadku wielu osób w zasadzie jedyna droga, by pozyskać finansowanie. Ogromną zaletą skorzystania z takiej pożyczki jest opcja przywiezienia środków finansowych pod wskazany adres. Ciekawie prezentuje się też możliwość uregulowania rat bez wychodzenia z domu.

  Podsumowując, wśród najistotniejszych korzyści, jakie wiążą się z tą formą finansowania, należy wymienić:
  • dużą bazę podmiotów udzielających pożyczek,
  • niskie wymagania względem dobrej historii kredytowej,
  • możliwość uzyskania pieniędzy drogą internetową, bez wychodzenia z domu,
  • bardzo szybką informację zwrotną dotyczącą przyznania finansowania,
  • bogate opcje sposobu doręczenia środków,
  • formalności ograniczone do minimum.

  Jakie formy poręczenia są akceptowane przez firmy pożyczkowe?
  Forma zabezpieczenia zaciągniętej pożyczki może obejmować osobę poręczyciela, majątek pożyczkobiorcy czy też inne, dodatkowe ubezpieczenie. Formy poręczenia, jakie są akceptowane przez parabanki, mogą dotyczyć zarówno świadczeń rodzinnych czy alimentów, jak i drobnych składników majątku. Warto pamiętać, że zgodnie z polskim prawem, firmy parabankowe nie mają możliwości wypłacać i przyznawać środków pieniężnych pod zastaw mieszkania. Należy mieć na uwadze, że wiele firm pożyczkowych nie może jednak pomóc osobom, które chcą nadpłacić kredyt lub takim, które w ogóle nie mają umowy o pracę. Istnieje natomiast ogromna grupa klientów, które o takie wsparcie wciąż mogą się ubiegać.

  Co przemawia za skorzystaniem z oferty firmy biliti.pl?
  Popadnięcie w spiralę długów często wydaje się sytuacją beznadziejną, z której nie ma drogi ucieczki. Nic bardziej mylnego! Z biliti.pl możesz rozwiązać swoje problemy. Podmiot ten oferuje profesjonalną pomoc w oddłużaniu. Klient, który się do niego zgłosi, może liczyć na fachowe doradztwo prawne oraz stworzenie indywidualnego planu wyjścia z trudnej sytuacji finansowej. Dla nas nie ma beznadziejnych przypadków - są tylko wyzwania, którym należy stawić czoła!

  Artykuł sponsorowany

  reklama

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".