• Autor: kam_ila
  • Wyświetleń: 12411
  • Dodano: 2023-03-20 / 18:27
  • Komentarzy: 1

  Zbierali pieniądze na leczenie koleżanki. Koncerty, treningi i pokazy w Osowcu

  Ania w czerwcu 2022 roku poddała się operacji kręgosłupa. Jednak nastąpiły powikłania, jej stan się pogorszył, więc w sierpniu tego samego roku znów trafiła na stół operacyjny. Przez kolejne miesiące toczyła walkę o powrót do normalności. Społeczność z Osowca zaangażowała się w zbiórkę funduszy.


  Życie potrafi być tak nieprzewidywalne... Ania była zawsze pełna życia i ciekawa świata. Lubiła doświadczać, próbować nowych rzeczy. Starała się żyć, tak by czuć się spełnioną i szczęśliwą. Dziś nawet nie jest w stanie sama funkcjonować... Mieszkańcy Osowca, strażacy, sportowcy - wszyscy na jeden dzień rzucili wszystkie swoje obowiązki i rozrywki, by zebrać jak największą kwotę na rzecz Ani Jagieniak podczas festynu.

  - Zatytułowaliśmy nasze wydarzenie "Przywitaj wiosnę i pomóż Ani", cel jest szczytny. Ania po trzech operacjach kręgosłupa jest praktycznie przykuta do łóżka, cały czas potrzebuje specjalistycznej opieki. Prawdopodobne, że będzie konieczna kolejna operacja, a to kosztowny zabieg. Chcemy pomóc, mamy puszki, losy, tutaj wszystkie losy wygrywają. Są też licytacje koszulek, piłek, butów z opolskich klubów, są też vouchery - mówi Sebastian Czech, z Klubu Biegowego Odra Opole, jeden z organizatorów festynu.

  W niedzielę minęło też 7 lat odkąd "Patyk" zagrał swój ostatni mecz. Biegacze Klubu Biegowego Odra Opole upamiętnili piłkarza Tomasza Drąga. Wieloletni piłkarz Odry Opole, ale również zawodowy strażak Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Opolu zmarł podczas meczu IV ligi opolskiej w Łubnianach.

  Organizatorzy poinformowali, że udało się w niedzielę zebrać ponad 25 tysięcy złotych. To bardzo duża suma, która z pewnością pomoże Ani w realizacji leczenia i rehabilitacji, jednak pomóc można cały czas.

  Zdjęcie (1/99)

  (Fot. KB Odra Opole)

  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2023-03-20 18:40:05 [83.4.123.*] id:1657912  
  Gaz: Napisał postów [5149], status [VIP] Reputacja
  Aniu zdrowiej, powrotu do normalności.

  Nick:
  Treść: