• Autor: kam_ila
  • Wyświetleń: 8792
  • Dodano: 2023-01-28 / 16:15
  • Komentarzy: 1

  Fryzjerska kadra Polski gra dla WOŚP. Fryzura za wrzutę do puszki w opolskim Solarisie

  Utytułowani fryzjerzy stanowiący fryzjerską kadrę Polski układają fryzury i podcinają włosy w Centrum Handlowym Solaris. Wszystko w ramach 31. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

  Inicjatywa po raz pierwszy zagościła w Opolu, a tuż po rozstawieniu stanowisk w opolskim Solarisie ustawiła się kolejka chętnych, którzy płacąc do puszki WOŚP symboliczne kwoty schodzili z fotelów z rewelacyjnymi fryzurami. Fryzury dziś robią członkowie CMC Poland, medaliści Mistrzostw Świata (barberzy, fryzjerzy damscy i fryzjerzy męscy z całej Polski).

  Natalia Matykiewicz, organizator weekendowego strzyżenia przyznaje, że jest bardzo zadowolona z powodzenia, jakie przynosi akcja. - Przyjechaliśmy z fryzjerami z całej Polski wesprzeć WOŚP. Zapraszamy dziś i jutro na strzyżenie zarówno pań, jak i panów, by wesprzeć Fundację wrzutem do puszki. W akcji bierze udział 15 fryzjerów z kadry CMC, można o nich wiele przeczytać w mediach i prasie. To wykwalifikowani fryzjerzy z pasją. Jesteśmy dziś w stanie uzyskać praktycznie każdą fryzurę, oczywiście oprócz farbowania ponieważ warunki na to nie pozwalają. Robimy jednak wszelkie cięcia, nawet irokezy, możemy zrobić każdą fryzurę. To nie jest nasza pierwsza akcja, w ubiegłym roku byliśmy we Wrocławiu. Również nasi koledzy, którzy nie przyjechali do Opola działają w Poznaniu czy Katowicach. Działamy już tak od kilku lat - mówi.

  W akcji bierze udział również mąż pani Natalii, Łukasz Matykiewicz. - Chcę serdecznie wszystkich zaprosić na naszą wspaniałą kwestę WOŚP. Udało mi się zaprosić moich przyjaciół z kadry CMC. Na co dzień strzyżemy, ale reprezentujemy nasz kraj w zawodach. mamy dziś wielu utalentowanych fryzjerów, jest z nami Dawid Koszyk, wielokrotny mistrz świata, Beata Lewczuk i wielu znanych fryzjerów. Jesteśmy mile zaskoczeni, zawsze akcja cieszy się sporym zainteresowaniem, a puszki szybko się zapełniają. U mnie królują krótkie fryzury, bardzo modne są teraz loki i bujne włosy na górze przy krótkich bokach. Zapraszamy na podgalanie i strzyżenie za wrzutę do puszki - mówi.

  Fryzjerzy zapraszają w godzinach od 12 do 19 w sobotę oraz Finałową niedzielę.

  Zdjęcie (1/20)

  (Fot. Dżacheć)

  reklama

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2023-02-02 23:04:06 [83.4.120.*] id:1655989  
  Gaz: Napisał postów [5065], status [VIP] Reputacja
  Powodzenia,tylko uważać na uszy.

  Nick:
  Treść: