• Autor: kam_ila
  • Wyświetleń: 2501
  • Dodano: 2022-06-15 / 08:44
  • Komentarzy: 1

  Pożar samochodu na A4

  Pełne ręce roboty miały służby zabezpieczające wczoraj autostradę A4. Tylko we wtorek 14 czerwca doszło tam do kilku zdarzeń, w których co najmniej jedna osoba trafiła do szpitala.


  We wtorek 14 czerwca około godziny 16.30 do krapkowickich służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o pożarze samochodu dostawczego na tamtejszym odcinku autostrady. Do zdarzenia zadysponowano cztery zastępy straży pożarnej, w tym strażakó zawodowych z JRG w Krapkowicach oraz ochotników z OSP Odrowąż oraz OSP Jasiona.

  Zdarzenie miało miejsce na 253 km w kierunku Wrocławia. Po dojeździe na miejsce ustalono, że doszło do pożaru samochodu ciężarowego. Częściowemu spaleniu uległa kabina pojazdu. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Na czas działań służb ruch był utrudniony.

  - Działania jednostek ochrony przeciwpożarowej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, podaniu jednego prądu wody oraz jednego prądu piany na ognisko pożaru, sprawdzeniu przy pomocy kamery termowizyjnej pojazdu objętego pożarem - informuje asp. sztab. Dariusz Grudzień ze Stanowiska Kierowania Opolskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP.

  Zdjęcie (1/7)

  (Fot. OSP Odrowąż)

  reklama

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2022-06-15 14:27:57 [31.0.38.*] id:1641750  
  wojtasoks: Napisał postów [10984], status [VIP] Reputacja
  Samozapłon ze starości.

  Nick:
  Treść: