• Dodano: 2021-10-05 / 07:30

Porażka Stali z klubem Łukasza Piszczka.

(Fot. Fot. Janusz Pasieczny/glospowiatu24)

Porażkę zaliczył także MKS Kluczbork

Dwa spotkania, dwie porażki. Taki był bilans przedstawicieli Opolszczyzny w 11 kolejce. Mimo grania spotkań na własnym boisku, zarówno Stał Brzeg, jak i MKS Kluczbork uległy swoim rywalom.

Na pewno mimo wszystko więcej powodów radości mieli kibice pierwszej z drużyn, którzy mieli szanse spotkać się z 66-krotnym reprezentantem Polski, byłym zawodnikiem m.in. niemieckiej Borussi Dortmund, a obecnie piłkarzem LKS-u Goczałkowice-Zdrój, Łukaszem Piszczkiem. Spotkanie Stali z liderem tej grupy trzeciej ligi, zakończyło się wynikiem 0:1, a decydującą bramkę dla gości strzelił w końcówce meczu Wojciech Dragon.

Zdecydowanie więcej bramek padło w Kluczborku, bo aż sześć, lecz niestety mniej razy trafiali gospodarze. Już w czwartek minucie przegrywali, po trafieniu Pawła Fediuka, a do przerwy wynik brzmiał 0:2 po kolejnym trafieniu Ślęzy Wrocław. Drużyna z Dolnośląskiego trafiła jeszcze raz, zanim odpowiedział MKS za sprawą Beniamina Glinka. Mimo złapania kontaktu dzięki bramce w 85 minucie, ostatnie zdanie należało do gości i to oni ustalili wynik na 2:4.