• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 1754
  • Dodano: 2020-11-23 / 20:14
  • Komentarzy: 0

  Zawodniczki RAMADA TEAM z tytułem Mistrza Polski w Cheer Jazz i kwalifikacją na MŚ

  Zawodniczki RAMADA TEAM z tytułem Mistrza Polski w Cheer Jazz i kwalifikacją na MŚ
   <i>(Fot. Akademia Tańca Ramada)</i>

  (Fot. Akademia Tańca Ramada)

  Dobra passa Akademii Tańca RAMADA trwa. Ciężka, wielomiesięczna praca tancerek Akademii Tańca RAMADA z Opola nad układem zaowocowała świetnym wynikiem i kwalifikacją do Mistrzostw Świata ICU ORLANDO 2021, które odbędą się w przyszłym roku na Florydzie.


  Zawodniczki Akademii Tańca RAMADA z Opola po raz kolejny zachwyciły jury, tym razem Mistrzostw Polski w Cheerleadingu Sportowym 2020.

  W sobotę 21 listopada odbyły się III Mistrzostwa Polski w Cheerleadingu Sportowym. Zawodniczki RAMADA TEAM zdobyły 1 miejsce i tytuł Mistrza Polski w Cheer Jazz. Ciężka, wielomiesięczna praca nad układem zaowocowała świetnym wynikiem i kwalifikacją do Mistrzostw Świata ICU ORLANDO`2021, które odbędą się w przyszłym roku na Florydzie.

  Do Raszyna przybyli najlepsi tancerze z całego kraju, a wśród nich opolska RAMADA, która odniosła niebywały sukces. Dobra passa Akademii Tańca RAMADA trwa. Nie tak dawno tancerki przywiozły kilkanaście medali z Mistrzostw Polski Balet, Modern & Jazz IDO, a na ich koncie pojawiają się kolejne sukcesy.

  Za choreografie na tegoroczne mistrzostwa odpowiedzialna była trenerka Akademii Tańca RAMADA, Barbara Królicka, której dziękujemy za doskonałe przygotowanie tancerzy.
  reklama

  Więcej zdjęć

  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".