• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 1820
  • Dodano: 2020-03-09 / 08:18
  • Komentarzy: 1

  Kobiety uwielbiają spędzać dzień kobiet na Wodnej Nucie w Opolu. Pokazała to duża frekwencja

  Kobiety uwielbiają spędzać dzień kobiet na Wodnej Nucie w Opolu. Pokazała to duża frekwencja

  (Fot. Dżacheć)

  Szereg atrakcji skierowanych wyłącznie do pań w ich wyjątkowym dniu zorganizowała po raz kolejny kryta pływalnia Wodna Nuta w Opolu. W tym wyjątkowym dniu panie mogły poczuć się naprawdę wyjątkowo.


  Rosnąca frekwencja z roku na rok pokazuje, że Opolanki uwielbiają, kiedy są rozpieszczane w dniu kobiet. Tak było i tym razem podczas wydarzenia zorganizowanego na pływalni Wodna Nuta w Opolu. Oprócz basenu, który był dostępny cały czas dla uczestniczek "wSPAniałego dnia kobiet", dostępna była strefa SPA, która cieszy się zawsze dużą popularnością.

  - Impreza co roku cieszy się dużym powodzeniem, dlatego postanowiliśmy kontynuować ten pomysł. Jesteśmy pozytywnie zaskoczeni tą frekwencją. Kobiety są bardzo zadowolone, chętnie korzystają z zabiegów i widać, że czują się tu bardzo dobrze - informują organizatorzy wydarzenia, którzy zaznaczają jednocześnie, że plażowe sukienki, które zostały przygotowane dla pierwszych 100 pań rozeszły się w pierwszych minutach wydarzenia.

  Oprócz plażowych akcesoriów, na wszystkie panie, które pojawiły się dziś na "wSPAniałym dniu kobiet" przewidziane zostały zabiegi masaży pielęgnacyjnych, zabiegi kosmetyczne, warsztaty profesjonalnego modelowania twarzy, aquaaerobik, joga kręgosłupa. Specjaliści udzielali również bezpłatnych porad na temat nawyków żywieniowych, panie dowiedziały się jak czytać etykiety żywieniowe oraz mogły pod okiem ekspertów wykonać analizę składu ciała.

  Uczestniczki dzisiejszej zabawy mogły liczyć także zarówno na słodki poczęstunek jak i zdrowe, owocowe przekąski i kolorowe napoje serwowane przez barmana. Dodatkowo przygotowano także perfumy oraz wejściówki na siłownię.  reklama

  Więcej zdjęć

  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2020-03-09 11:07:26 [31.60.40.*] id:1592915  
  MyWasWyNas: Napisała postów [425], status [starszy pismak] Reputacja
  Nawet wśród personelu MOSIR świętował ten dzień. W pracy były same ratowniczki. Pewnie dla tego bym mogły świętować 🤣🤣🤣

  Nick:
  Treść: