• 0
0
  • Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 2533
  • Dodano: 2019-12-06 / 23:23
  • Komentarzy: 2

W klubie kibica Odry Opole zorganizowano Mikołajki dla dzieci z Domu Dziecka

 
 
W klubie kibica Odry Opole zorganizowano Mikołajki dla dzieci z Domu Dziecka
 <i>(Fot. Dżacheć)</i>

(Fot. Dżacheć)

W opolskiej siedzibie "Kibice Razem" mieszczącej się na rogu skrzyżowania ulic Ozimskiej i Plebiscytowej zorganizowano bogate w atrakcje Mikołajki dla najmłodszych dzieci z opolskiego Domu Dziecka.


W piątkowy wieczór dzięki stowarzyszeniu "Jedna Odra" dzieci z Domu Dziecka w Opolu spędziły wyjątkowe Mikołajki. Stowarzyszenie Sympatyków Odry Opole "Jedna Odra" pod hasłem "Niebiesko Czerwone Mikołajki" zabawę zorganizowało już trzeci rok z rzędu. Tym razem, po raz pierwszy dzieci świętowały w siedzibie stowarzyszenia.

- Spotkanie Mikołajkowe przez dwa lata organizowaliśmy w Dom Expo na sportowo. W tym roku, korzystając z faktu, że mamy już swoją siedzibę zaprosiliśmy tutaj dzieci z Domu Dziecka w Opolu, a do reszty sami pojedziemy z podarunkami. Dla dzieci przygotowaliśmy zabawy, długie spotkanie z Mikołajem, który towarzyszy dzieciom w różnych zadaniach. Klimat spotkania zmienił się ze sportowego na takie bardziej rodzinne, siedzimy przy wspólnym stole. W świątecznych paczkach przygotowaliśmy słodycze, kubki ufundowane przez kibiców, upominki od sponsora, firmy Patriotic - mówi Albert Ogiolda ze Stowarzyszenia "Jedna Odra".

Stowarzyszenie Sympatyków Odry Opole "Jedna Odra" zadeklarowało, że wszystkie dzieci, które brały udział w zabawach w poprzednich latach również doczekają się swoich mikołajkowych prezentów. Dzieci ze świątecznymi paczkami odwiedzą m.in. kibice, piłkarze Odry Opole i Klub Biegowy Odra Opole. W

Stowarzyszenie "Jedna Odra" uruchomiło lokalny ośrodek "Kibice Razem"pod koniec maja 2019 roku. To miejsce spotkań miłośników Odry Opole. Gospodarze podkreślają, że są otwarci nie tylko na dorosłych, ale także na najmłodszych sympatyków opolskiej piłki nożnej. To także miejsce, w którym miłośnicy piłki nożnej niemal codziennie mogą spędzić czas w miłej atmosferze. To w końcu szansa, na zmianę stereotypowego myślenia o kibicach i odwrócenie ich obrazu o 180 stopni.

reklama

Więcej zdjęć

24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

2019-12-07 10:58:26 [89.64.57.*] id:1586139  
pinoczet: Napisał postów [177], status [starszy wyjadacz] Reputacja
po co kamery aparaty przy dawaniu komuś prezentów?

Nick:
Treść:
Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
2019-12-07 15:41:22 [31.0.35.*] id:1586141  
mirek1978: Napisał postów [1628], status [Szycha] Reputacja
A czym Odra może się ostatnio pochwalić? Wyniki kiepskie, ciągle zmiany, stadionu nie widać i ostatnio ten ich piłkarz co zdemolował odpustowo/świąteczną dekoracje! Trzeba ocieplic wizerunek