• 0
0
  • Wyświetleń: 1640
  • Dodano: 2017-11-20 / 10:00
  • Komentarzy: 0
  • Artykuł sponsorowany

"Z piłką przez granicę"- czyli jak się szkoli dzieci w Polsce i w Czechach

 
 
"Z piłką przez granicę"- czyli jak się szkoli dzieci w Polsce i w Czechach
Piłka nożna małych dzieci: dla kogo, od jakiego wieku, w jakich warunkach? Jak szkoli się dzieci w Polsce, a jak u naszego południowego sąsiada - w Czechach? Między innymi te tematy podejmą w najbliższy czwartek prelegenci podczas konferencji szkoleniowej "Z piłką przez granicę".

Konferencja odbędzie się w ramach projektu polsko-czeskiej współpracy transgranicznej "Z piłką przez granicę" realizowanego przez Fundację Football Academy Group i współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Wykłady w trakcie konferencji poprowadzą prelegenci z Polski i z Czech, a jej rezultatem będzie konfrontacja myśli szkoleniowej z obu stron granicy.

Konferencja na temat metod szkoleniowych w piłce nożnej dzieci w wieku 2-9 lat w Polsce i w Czechach odbędzie się w dniu 23.11. w godzinach 10-16 na kampusie Politechniki Opolskiej przy ul. Prószkowskiej 76 w auli 25 (bud. 9A). Dla słuchaczy wstęp jest bezpłatny, wystarczy zgłosić swój udział mailowo na adres: konferencja@footballacademy.pl lub za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie www.zpilkaprzezgranice.pl. Organizator zaprasza do uczestnictwa: trenerów, studentów, rodziców małych zawodników i wszystkich zainteresowanych.

Prelegenci to specjaliści w zakresie szkolenia piłkarskiego dzieci, trenerzy z dużym doświadczeniem, stale poszerzający swoje kwalifikacje i regularnie realizujący projekty sportowe dla dzieci i młodzieży.

Drugim wydarzeniem w ramach projektu i współpracy polsko-czeskiej będzie turniej dla dziecięcych drużyn piłkarskich z obszaru Euroregionu Pradziad - rozgrywany 10.02.2018 w Opolu. W obydwu inicjatywach uczestniczy czeski partner Football Academy - klub piłkarski SK Chvalkovice.


Loga

Artykuł sponsorowany

reklama
.

Więcej zdjęć

24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest całkowicie zamknięte.