Zobacz takze
Autostrada A4. Dwa zdarzenia. Poważne utrudnienia
Zobacz takze
Tata nie tylko od święta. Tak zaczyna się jedna z najważniejszych ról w życiu
Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".



























































22 czerwca
Śmiertelny wypadek na A4 pod Opolem. Utrudnienia AKTUALIZACJA
13 czerwca
Pojechał pomóc po zderzeniu z dzikiem. Zginął w tragicznym wypadku z udziałem pijanego kierowcy
11 czerwca
Nysa żegna 9-letniego Natana. Tragiczny wypadek zabrał ojca i syna
9 czerwca
Wyjątkowe bliźniaczki przyszły na świat w Klinicznym Centrum
30 maja
Burza nad powiatem strzeleckim. Uszkodzone dachy w Balcarzowicach, utrudnienia na A4
29 maja
Mieszkańcy Opola poszukiwani listami gończymi
10 czerwca
Ustalono tożsamość mężczyzny znalezionego przy DK46
Mario-Opole: Napisał postów [1519], status [zrobił/a karierę]
Hehe trochę to komicznie brzmi. Najpierw opole wbrew woli czy to mieszkańców dobrzenia czy innych zagarnia tereny wraz z elektrownią i jej przychodami, a za chwilę oferuje jej małą część kasy którą do tej pory mieli i oferują im malutką marchewkę. Żeby było śmiesznie to nie wiśnia zarządził te 10 milionów tylko warszawa ale wiśnia się chwali niczym robinshodł. Co do samej elektrowni to fakt, że gmina dobrzeń za swoje elektrowni nie postawiła podobnie jak opole czy wiśnia i jaki ale rządzą się jak swoim. Znowu gmina dobrzeń krzyczy bo jej zabrano - każdemu jak by zabrano co kolwiek to by krzyczał. Defakto na tym wszystkim tracą wszyscy mieszkańcy a zyskują politycy i prezesi. Kasa z elektrowni będzie - mostu jak nie było tak nie będzie, podobnie jak pracy za godziwe pieniądze. Lecąc w stronę stołków miasta - niby wik jest w dobrej kondycji, prezes dostaje nagrody od miasta za inwestycje, które na moje oko powinny przynosić zyski a mieszkańcy miasta dostają strzał w pysk w postaci podwyżki za wodę. Pracodawcy narzekają na brak pracowników, pani cygan przytakuje, że nie dawali pracownikom podwyżek od kąd rządziło PO a w temacie zmienia się tylko to, że jest coraz więcej ukrainców. Ja chciał bym wiedzieć co się zmieni od 1-go stycznia na lepsze (bo niby miasto się rozwija)? Kto oprócz polityków i prezesów zyska? Bo ja za chwilę stracę (choćby przy opłatach za wodę) podobnie jak masa ludzi w opolu i wokoło. Co się zmieni od 1-go stycznia oprócz podwyżek? Dlaczego powinienem być dumny z "wielkiej wsi zwanej opolem"?