Znajdź wiadomość

Tylko do 25 lutego Uniwersytet Opolski czeka na zgłoszenia do konkursu na Miss i Mistera uczelni. Wszystkich, którzy chcą przeżyć niesamowitą przygodę i spotkać nowych ludzi zaprasza się do udziału w wyborach.

Autor: Arleta_K Kliknięć: 3755 Komentarzy: 8

Ze zwyciężczynią konkursu na dyrektora Centrum Wystawienniczo-Kongresowego w Opolu - Beatą Polaczek - rozmawialiśmy o modelu funkcjonowania CWK, pomysłach na zarządzanie tą instytucją, strategii działania oraz projektach i marzeniach.

Autor: Pav Kliknięć: 1996 Komentarzy: 0

Beata Polaczek wygrała konkurs na dyrektora CWK. Nowa szefowa zapowiada zmiany w funkcjonowaniu placówki.

Autor: Arleta_K Kliknięć: 3160 Komentarzy: 19

Adwokaci z Okręgowej Rady Adwokackiej w Opolu podczas swojego dorocznego balu karnawałowego wsparli poszkodowane wojną dzieci z Aleppo w Syrii.

Autor: Greg Kliknięć: 5149 Komentarzy: 20

20 kandydatek do korony Miss Opolszczyzny wzięło udział w sesji fotograficznej do oficjalnego katalogu. Przed dziewczynami jeszcze dużo pracy i przygotowań do finałowej gali, którą zaplanowano na 27 maja.

Autor: Greg Kliknięć: 25083 Komentarzy: 89

Opolski ratusz przedstawił dziś główne założenia rozpoczynającej się właśnie kampanii informacyjno-promocyjnej „OPP na 101%”. - Chcemy w ten sposób zachęcać, by mieszkańcy miasta wspierali lokalne Organizacje Pożytku Publicznego – słyszymy.

Autor: Majlan Kliknięć: 3213 Komentarzy: 30

Na XXIV Sesji Sejmiku Wojewódzkiego zainaugurowano obchody roku Alfonsa Zgrzebnioka ps. Rakoczy - dowódcy dwóch pierwszych powstań śląskich i jednego z dowódców trzeciego powstania.

Autor: Arleta_K Kliknięć: 593 Komentarzy: 7

Bartłomiej Horaczuk został nowym dyrektorem Zarządu Dróg Wojewódzkich w Opolu. Swoją funkcję zaczął pełnić bez przeprowadzenia konkursu na stanowisko.

Autor: Arleta_K Kliknięć: 3576 Komentarzy: 14

Kilkadziesiąt najpiękniejszych mieszkanek Opolszczyzny przyjechało w sobotę na casting do regionalnego etapu konkursu Miss Polski. O przebiegu eliminacji, o blondynkach, brunetkach i rudych, rozmawialiśmy z organizatorką konkursu – wicemiss Polski Anną Pabiś.

Autor: jaceksz Kliknięć: 2814 Komentarzy: 0

Do końca stycznia są przyjmowane zgłoszenia w konkursie „Zabytek zadbany”. Jego organizatorami są Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Narodowy Instytut Dziedzictwa oraz generalny konserwator zabytków.

Autor: Greg Kliknięć: 1828 Komentarzy: 24

Ponad 60 piękności pojawiło się na castingu, organizowanym w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym. Dziewczyny walczą o względy jury, bo tylko część z nich dostanie się do finału.

Autor: Greg Kliknięć: 22230 Komentarzy: 27

O tym dlaczego warto zgłosić się do - organizowanego po raz 14-ty - konkursu "Opolska Marka" rozmawialiśmy z Jolantą Kawecką – zastępcą dyrektora departamentu współpracy z zagranicą i promocji regionu opolskiego urzędu marszałkowskiego.

Autor: jaceksz Kliknięć: 1866 Komentarzy: 0

Centrum Dialogu Obywatelskiego zachęca do wzięcia udziału w konkursie na projekt statuetki, która będzie wręczana najaktywniejszym działaczom trzeciego sektora jako Nagroda im. Jana Całki.

Autor: Majlan Kliknięć: 936 Komentarzy: 5

Z okazji 800-lecia lokacji Opola urząd miasta wraz z fundacją Aktywni w Regionie, Cementownią Górażdże oraz Galerią Sztuki Współczesnej zrealizuje przedsięwzięcie, które zaktywizuje projektantów, a także ożywi opolski rynek.

Autor: Majlan Kliknięć: 2484 Komentarzy: 36

Ruszyła 14. edycja konkursu "Opolska Marka", który promuje potencjał gospodarczy i turystyczny naszego regionu. Zgłoszenia można wysyłać do 10 lutego 2017 roku.

Autor: Greg Kliknięć: 4460 Komentarzy: 8

Z Anną Pabiś – II wicemiss Polski i organizatorką regionalnych wyborów Miss Polski rozmawialiśmy o tym jakie wymogi formalne muszą spełnić kandydatki, czy udział w wyborach otwiera drzwi do kariery i jakich rad udziela wicemiss swoim mniej utytułowanym koleżankom.

Autor: jaceksz Kliknięć: 1775 Komentarzy: 0

Rozstrzygnięto już konkurs architektoniczny na najbardziej reprezentacyjną ulicę w mieście. Komisja obradowała nad pięcioma zgłoszonymi projektami. Nagrodzono trzy z nich.

Autor: Arleta_K Kliknięć: 2173 Komentarzy: 2

Znamy już laureatkę i jej projekt na maskotkę promującą 800 – lecie lokacji Opola. Nagrodę w wysokości 2000 złotych wygrała Joanna Popielarz z Trzemeszna.

Autor: Arleta_K Kliknięć: 5663 Komentarzy: 28

Pochodzący z Opola artysta Wit Pichurski wygrał organizowany przez ratusz konkurs na pomnik konny mający upamiętnić postać Kazimierza I Opolskiego, założyciela Opola.

Autor: Majlan Kliknięć: 3170 Komentarzy: 24

Wystawa World Press Photo po raz kolejny zawitała do Galerii Sztuki Współczesnej w Opolu. Zdjęcia będzie można oglądać codziennie od soboty 26 listopada aż do 18 grudnia.

Autor: Greg Kliknięć: 4170 Komentarzy: 4

Od piątku do niedzieli w domEXPO trwał III Opolski Festiwal Tańca. Wydarzenie przyciągnęło blisko pół tysiąca miłośników tej formy sztuki.

Autor: Majlan Kliknięć: 1846 Komentarzy: 4

Już po raz czwarty Zespół Szkół Elektrycznych w Opolu gości setki miłośników fantastyki na konwencie Opolcon. Atrakcji - jak co roku - nie brakuje!

Autor: Majlan Kliknięć: 7720 Komentarzy: 16

W Gminnym Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Łambinowicach od wczoraj odbywa się XV Konkurs Modeli Redukcyjnych o Puchar Wójta Gminy Łambinowice. W sumie do obejrzenia jest blisko 400 modeli.

Autor: Majlan Kliknięć: 3214 Komentarzy: 16

Od 1 października trwa internetowy casting do konkursu Miss Opolszczyzny. Poszukiwane są młode, piękne i naturalne dziewczyny. Konkurs zwieńczy gala, na której wyłoniona zostanie najpiękniejsza mieszkanka naszego regionu.

Autor: Maria Honka Kliknięć: 4984 Komentarzy: 0

Chmura tagów