Znajdź wiadomość

Sobotni wieczór opolanie aktywnie spędzali na świeżym powietrzu ślizgając się na lodowisku przy ulicy Barlickiego.

Autor: Majlan Kliknięć: 1102 Komentarzy: 9

Zimowy wypoczynek na Opolszczyźnie zaczyna się 13 lutego. Na mieszkańców Opola czeka moc atrakcji sportowych, kulturalnych i naukowych.

Autor: Arleta_K Kliknięć: 3613 Komentarzy: 0

Wystartowały darmowe zajęcia nurkowania dla mieszkańców. Kto nie zdążył ma jeszcze szansę wziąć w nich udział.

Autor: Arleta_K Kliknięć: 11797 Komentarzy: 4

Z dyrektorem Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji - Przemysławem Zychem - rozmawialiśmy os tym co zmieni się w opolskim sporcie, kiedy do użytku zostanie oddana hala widowiskowo sportowa Okrąglak, jakie są plany wykorzystania tego nowoczesnego obiektu oraz o wpływie powiększenia Opola na funkcjonowanie MOSiRu.

Autor: jaceksz Kliknięć: 2054 Komentarzy: 0

Lód, łyżwy i dobra muzyka - takie atrakcje czekały dziś na opolan, którzy wzięli udział w „Ślisko Disco” - imprezie tanecznej zorganizowanej na lodowisku pod chmurką.

Autor: Majlan Kliknięć: 1108 Komentarzy: 2

Sztuczne lodowisku na stawku przy ul. Barlickiego będzie miejscem wyjątkowej imprezy. Patronat nad nią objął portal 24opole.pl.

Autor: Greg Kliknięć: 8093 Komentarzy: 3

Kilkuset uczniów opolskich podstawówek i przedszkolaków wzięło dziś udział w Świątecznym Czytaniu Bajek na Wieży Piastowskiej. Akcję - już po raz drugi - zorganizował Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Opolu.

Autor: Majlan Kliknięć: 1711 Komentarzy: 45

Śmierć na drodze może przyjść niespodziewanie. Zwłaszcza w okresie jesienno – zimowym trzeba szczególnie dbać o swoje bezpieczeństwo. Właśnie dlatego mieszkańcy Opola otrzymali dziś darmowe odblaski. Akcja odbyła się w ramach kampanii prowadzonej przez odblaskowi.pl przy współpracy z MOSiR.

Autor: Arleta_K Kliknięć: 3237 Komentarzy: 7

Trzy dni wcześniej niż początkowo planowano ruszy lodowisko na stawku przy ul. Barlickiego. Będzie ono służyć opolanom już od jutrzejszego poranka.

Autor: Majlan Kliknięć: 3408 Komentarzy: 26

W Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Opolu odbyły się dziś targi Senior EXPO Opole. Odwiedzający mogli zapoznać się z bogatą ofertą produktów i usług z obszaru sportu, turystyki, rehabilitacji, pracy czy edukacji.

Autor: Majlan Kliknięć: 1293 Komentarzy: 10

Już w piątek wieczorem ruszają VIII Otwarte Mistrzostwa Opola w nocnym pływaniu długodystansowym. Wygra drużyna, która przepłynie sztafetowo największy dystans w ciągu 45 minut.

Autor: Greg Kliknięć: 2822 Komentarzy: 4

Nie na pochodach, a na boisku uczcili odzyskanie przez Polskę Niepodległości piłkarze amatorzy z opolskich instytucji. Na Orliku przy Bielskiej osiem drużyn zmierzyło się ze sobą w Turnieju o Puchar Dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Autor: Dżacheć Kliknięć: 1075 Komentarzy: 1

Tłumy opolan zwiedzały wczoraj Wieżę Piastowską, w której straszyły upiory dam Piastów oraz rycerzy.

Autor: Majlan Kliknięć: 1356 Komentarzy: 11

Nocne zwiedzanie Wieży Piastowskiej oraz impreza na lodowisku to imprezy, które przygotowuje dla Opolan MOSiR z okazji Halloween. Warto się zapisać, bo zostały ostatnie wolne miejsca.

Autor: Greg Kliknięć: 1529 Komentarzy: 13

28 i 29 października na wszystkich opolan będą czekały nie lada atrakcje związane z dwudniowymi obchodami Piastowskich Dziadów. Impreza ma na celu upowszechnianie treści „Dziadów” autorstwa Adama Mickiewicza oraz zachęcić do spędzenia wolnego czasu w nietypowy sposób.

Autor: Majlan Kliknięć: 2566 Komentarzy: 13

Miasto po raz kolejny dokłada do remontu Hali Widowiskowo-Sportowej "Okrąglak" - tym razem chodzi o 2,5 mln złotych na wyposażenie administracyjno-biurowe oraz nagłośnienie obiektu.

Autor: Majlan Kliknięć: 14082 Komentarzy: 58

Przez ostatni weekend odebraliśmy wiele telefonów od naszych Czytelników, którzy alarmowali nas, że toalety na kąpielisku Bolko są zamknięte, mimo setek ludzi przebywających na plaży. - Gdzie zatem mamy się załatwiać? - pytali dzwoniący dodając, że problemem są też przepełnione worki na śmieci. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Opolu przeprasza plażowiczów za niedogodności i zapowiada "wyciągnięcie wniosków na przyszłość".

Autor: Majlan Kliknięć: 5927 Komentarzy: 46

Do pilotażowej edycji programu „Złote Dziecko” organizowanego przez wydział sportu Urzędu Miasta Opola zgłosiło się 15 uczestników w wieku 13-17 lat. Dziś w Miejskiej Bibliotece Publicznej poznaliśmy 12 młodych ludzi, którzy zostali zakwalifikowani do udziału w tym nowatorskim przedsięwzięciu.

Autor: Majlan Kliknięć: 1086 Komentarzy: 3

Z urzędów i redakcji - na Orlik przy ulicy Bielskiej. Piłkarskim turniejem świętowano 20-lecie istnienia Zakładu Komunalnego w Opolu. W zmaganiach wzięło udział osiem drużyn: Zakładu Komunalnego Opole, Dzielnicy Groszowice, Urzędu Miasta Opola, Urzędu Marszałkowskiego Województwa Opolskiego, Wodociągów i Kanalizacji w Opolu, MOSiR-u Opole, Opolskich Mediów oraz Komendy Miejskiej Policji w Opolu.

Autor: Dżacheć Kliknięć: 7366 Komentarzy: 3

Z okazji 20-lat istnienia Zakład Komunalny organizuje turniej piłkarski, w którym zagrają m.in. przedstawiciele opolskich urzędów, policji, a także dziennikarze.

Autor: Greg Kliknięć: 2894 Komentarzy: 2

Czytelnicy portalu 24opole od kilku miesięcy systematycznie zgłaszają nam pogarszający się stan nawierzchni obu kompleksów boiskowych typu Orlik - zarówno tego znajdującego się na kampusie Uniwersytetu Opolskiego, otwartego w 2011 roku, jak i umiejscowionego przy ul. Bielskiej - oddanego do użytku w 2009 roku. - Niebawem nie będziemy mieli gdzie kopać piłki, a i o kontuzję coraz łatwiej – grzmią internauci. O komentarz w tej sprawie poprosiliśmy miejskich urzędników.

Autor: Majlan Kliknięć: 2698 Komentarzy: 14

Zmienna pogoda tego lata dała się we znaki również na basenie letnim Błękitna Fala przy placu Róż w Opolu. W deszczową pogodę niewielu opolan miało ochotę na kąpiel, stąd bywały takie dni, że z basenu nie korzystał nikt, bądź pojedyncze osoby.

Autor: Mery Kliknięć: 13565 Komentarzy: 13

Radni miejscy zwiększyli budżet remontu hali Okrąglak o 500 tysięcy złotych. Pieniądze te zostaną przeznaczone na... wymianę nowego systemu przeciwpożarowego. Obecny, niedawno zainstalowany nie spełnia norm prawnych.

Autor: Mery Kliknięć: 3683 Komentarzy: 23

Po blisko miesięcznej przerwie technologicznej pływalnia „Wodna Nuta” została ponownie otwarta.

Autor: Majlan Kliknięć: 2878 Komentarzy: 13

Chmura tagów