- Autor: Dagmara
- Wyświetleń: 293
- Dodano: 2026-05-31 / 10:45
- Komentarzy: 0
Dzień Dziecka w Opolu. Sprawdź, co dziś czeka na najmłodszych
31 maja w Opolu nie zabraknie atrakcji z okazji Dnia Dziecka. Na najmłodszych czekają wydarzenia sportowe, koncerty, animacje, dmuchańce i rodzinne zabawy organizowane w różnych częściach miasta.
Zobacz takze
Tak Opole bawiło się na Piastonaliach. Tłumy, śpiew i koncertowy finał. Zobaczcie sami GALERIA
Na początek Sportowy Dzień Dziecka z Opolanką, który odbędzie się od godz. 11.00 do 15.00 w Toyota Park i na terenie WiK Opole. W programie znalazły się m.in. wielkie dmuchańce, strefa gier XXL, animacje, malowanie twarzy, fotobudka 360 stopni, darmowa wata cukrowa, strefa baniek mydlanych, strefa moto, pokazy klubów sportowych, turniej piłkarski, joga na tarasie oraz spotkania z maskotkami.
Równie bogaty program przygotował Młodzieżowy Dom Kultury w Opolu. Od godz. 13.00 w parku MDK przy ul. Strzelców Bytomskich zaplanowano występy zespołów Magiczna Orkiestra, Studio Piosenki Debiut i Zespołu Tanecznego Adena, a także warsztaty plastyczne i modelarskie, rozgrywki szachowe oraz zabawy integracyjne.
Zobacz takze
Nie zatrzymał się przed pasami, gdy przechodziło dziecko. Po chwili wypadł z drogi
Od godz. 14.00 wydarzenia przeniosą się również na plac Wolności. Wystąpią m.in. Talentarium Wokalne Singasong, Dziecięcy Zespół Muzyczny Sing & Play, Studio Piosenki Debiut, Zespół Pieśni i Tańca Opole oraz Zespół Taneczny Pech. O godz. 18.00 zaplanowano występ MsGugu on Tour, a później Chóru Akademickiego Politechniki Opolskiej oraz Studia Piosenki Metro Opole z repertuarem musicalu "Rapsodia: Queen". Na miejscu dostępne będą także dmuchańce, fotobudka, malowanie twarzy, szczudlarze, maskotki, miasteczko historyczne i stoiska służb mundurowych.
Dodatkowo przez cały dzień atrakcje przygotowało również Zoo Opole, gdzie odbywają się spotkania z opiekunami zwierząt, zwiedzanie z przewodnikiem i konkursy dla dzieci.
Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.
Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".
Najczęściej czytane
Polub nas!
Chmura tagów
Ogłoszenia
Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że przeglądając tę stronę wyrażasz zgodę
na zapisywanie na Twoim komputerze niezbędnych do jej poprawnego funkcjonowania plików
cookie.
Więcej informacji na temat plików cookie znajdziecie Państwo na stronie
polityka prywatności.
Kliknij tutaj, aby wyrazić zgodę i ukryć komunikat.