• 13
  • Wyświetleń: 923
  • Dodano: 2018-12-06 / 08:00
  • Komentarzy: 0
  • Artykuł sponsorowany

Mikołajki w CH Karolinka - prezenty dla wszystkich grzecznych dzieci

 
 
Mikołajki w CH Karolinka - prezenty dla wszystkich grzecznych dzieci
Znacie jakieś grzeczne dzieci? W sobotę, 8 grudnia, Centrum Handlowe Karolinka odwiedzi prawdziwy Święty Mikołaj! Będą prezenty, pamiątkowe zdjęcia, ogromne mikołajowe sanie... tego nie można przegapić!

Święta tuż, tuż, jednak, zanim wszyscy zasiądą do wigilijnego stołu, warto przygotować się na wizytę bardzo ważnej osoby. Zapewne wszystkie dzieci wiedzą, o kogo chodzi. Oczywiście, o Mikołaja! Każdego roku, ten sympatyczny staruszek zaprzęga magiczne renifery do swoich odświętnych sań i rusza w drogę, aby każdemu dziecku wręczyć prezent.

W sobotę, 8 grudnia, Mikołaj po raz kolejny odwiedzi Centrum Handlowe Karolinka i spotka się z grzecznymi dziećmi. Ta magiczna chwila, na którą najmłodsi z utęsknieniem czekają przez cały rok, odbędzie się w centralnej części galerii, w pobliżu kawiarni Kofeina. To tutaj Mikołaj, od godz. 12.00 do 18.00, będzie rozdawał gwiazdkowe upominki.

Na tym nie koniec atrakcji! Ten sympatyczny staruszek będzie także pozował do zdjęć tak, aby maluchy mogły zabrać ze sobą do domu dowód jego istnienia.
Serdecznie zapraszamy!

Artykuł sponsorowany

reklama

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".