• Autor: kam_ila
  • Wyświetleń: 1303
  • Dodano: 2023-12-07 / 09:44
  • Komentarzy: 0

  Dzieci przebywające w szpitalu spotkały Mikołaja!

  (Fot. Dżacheć)

  To była prawdziwa radość w trudnych chwilach spędzanych w szpitalu. Do Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Opolu przybył Mikołaj, który obdarował upominkami najmłodszych pacjentów.


  Mikołajki w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Opolu były dużą niespodzianką dla przebywających tam małych pacjentów. Główną rolę w tym dniu dla dzieci zagrał świetnie przebrany Mikołaj, który obdarował podarkami dzieciaki.

  - To wspaniały czas, kiedy się obdarowujemy. To piękne udekorowanie tego trudnego czasu, który spędzają dzieci teraz w szpitalu. To taka słodka chwila w tym trudnym czasie - mówi jeden z rodziców.

  - Dziś chodzi o to, by umilić czas dzieciom, które nie mogą go spędzić w domu wśród bliskich. Do kogo mogą trafić prezenty dzisiejszego dnia jak nie do tych dzieci - słyszymy. To problemy zdrowotne sprawiły, że ten wesoły dzień spędzają właśnie u nas, a my w ten sposób możemy dzieciakom dać odrobine radości nawet na szpitalnym oddziale - dodaje dyrektor szpitala, Dariusz Madera.

  W poradniach w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Opolu również tego dnia czuć było mikołajkowy akcent. W poradniach pomocnicy świętego częstowali pacjentów słodyczami i owocami.  reklama

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".