• Wyświetleń: 3162
    • Dodano: 2018-08-31 / 19:52
    • Komentarzy: 6

Odra Opole wygrywa z Głogowem

Mamy to! Po ostatnich porażkach Odra Opole zwycięsko zakończyła dzisiejsze spotkanie, wygrywając z drużyną z Głogowa 3:0. Autorami goli byli Krzysztof Janus i Rafał Niziołek.

Pierwszy gwizdek kibice zasiadający na stadionie przy Oleskiej 51 usłyszeli o 17:45. Odra Opole zmierzyła się z
    drużyną Chrobry Głogów a sędziował im Sebastian Tarnowski. Dla niebiesko czerwonych był to przełomowy mecz, odnieśli zwycięstwo pokonując przeciwnika trzema bramkami, co zakończyło nieszczęśliwą passę przegranych meczy. Pierwsza bramka na konto Odry wpadła w 17 minucie, a jej autorem był Krzysztof Janus. Kilka minut później a dokładnie w 25 minucie spotkania, Rafał Niziołek celnie skierował piłkę do bramki przeciwnika. Z takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa. Odra nie osiadła na laurach, gra dalej toczyła się bardzo intensywnie i zakończyła się zdobyciem w 68 minucie 3 bramki, ponownie w wykonaniu Niziołka. Było to już ostatnie celne trafienie w tym meczu 8 kolejki. Jedyna żółta kartka na koncie Odry powędrowała do Patryka Janasika, natomiast z drużyny rywali dostali ją Robert Mandrysz oraz Michał Ilków-Gołąb, któremu przyznano dwie żółte kartki co spowodowało że zawodnik z Głogowa ujrzał czerwony kartonik

Następne spotkanie zostanie rozegrane pomiędzy Odrą Opole a Bruk - Bet Termalicą Niecieczą. Odbędzie się w piątek 14 września o godzinie 19:00 na stadionie Odry.

2018-09-01 23:37:07 [80.140.254.*] id:1561587
    sebastian325i: Napisał postów [13403], status [VIP] Reputacja