• Dodano: 2023-11-12 / 12:10
    • Komentarzy: 4

Trzecia porażka z rzędu Odry Opole

Lepszy od Opolan okazał się spadkowicz z ekstraklasy.

Kryzys dopadł piłkarzy Adama Noconia. Prowadzona przez Niego Odra trzeciej porażki z rzędu i wygląda na to, że straci fotel lidera Fortuna 1-ej Ligi.

A to wszystko po porażce w wyjazdowym meczu z Wisłą Płock. Spadkowicz z PKO BP Ekstraklasy w obecnym sezonie radzi sobie przeciętnie - ale zdołali pokonać opolan 2:0. A mogło być zupełnie inaczej, gdyż w pierwszej połowie to Odra była bliższa strzelenia gola, lecz i Din Sula, i Wojciech Kamiński tylko obijali obramowanie bramki. Niewykorzystane sytuacje lubią się mścić i w 36 minucie ładnym uderzeniem tuż zza pola karnego Artura Halucha pokonał Dawid Kocyła i to Wisła prowadziła po pierwszych czterdziestu pięciu minutach.

Po zmianie stron płocczanie szukali podwyższenia prowadzenia - a Odra wyrównania, a swój cel osiągnęli Ci pierwsi. Jakub Szrek sfaulował w polu karnym Fabiana Hiszpańskiego. Do jedenastki podszedł Łukasz Sekulski i obronił ją Haluch, lecz przy dobitce Pawła Chrupałły golkiper opolan był bez szans. Trzy punkty zostały w Płocku.

Wisła Płock - Odra Opole 2:0