• Wyświetleń: 2716
    • Dodano: 2018-08-10 / 19:06
    • Komentarzy: 2

Odra Opole vs Raków Częstochowa - 0 : 1

Mecz wyjazdowy Odry Opole okazał się pechowy dla naszych reprezentantów. Niestety przegrali z drużyną z Częstochowy 0 : 1.

Niebiesko - czerwoni wczoraj wieczorem rozegrali mecz 4 kolejki z Rakowem Częstochowa, a to spotkanie oglądało ponad 3 tysiące kibiców. W pierwszych minutach gry Odra miała kilka dobrych sytuacji, jednak żadna nie zakończyła się golem. 5 minuta okazała się być pechowa dla zawodnika Rakowa - Arkadiusza Kasperkiewicza, który dostał żółtą kartkę. Gra przebiegała bardzo intensywnie. Po kilkunastu minutach zawodnicy Rakowa przejęli inicjatywę i atakowali naszą bramkę. Około 30 minuty doszło nawet do celnego strzału na bramkę Odry w wykonaniu Andrzeja Niewulisa, jednak gol nie został uznany, ponieważ zawodnik znajdował się na spalonym. Zespół z Częstochowy ciągle utrzymywał zauważalną przewagę, Odra nie poddawała się i walczyła do tego stopnia, że zawodnik naszej drużyny - Jakub Habusta dostał żółtą kartkę. Druga połowa niestety również należała do gospodarzy. Finalny gol dla Rakowa padł dopiero pod koniec meczu - w 89 minucie, a jego autorem był Miłosz Szczepański.

Następny mecz zostanie rozegrany w piątek 17 sierpnia, z drużyną GKS Jastrzębie.

2018-08-17 06:43:03 [83.30.230.*] id:1560799
    MGIEŁKA: Napisała postów [18096], status [VIP] Reputacja