• Wyświetleń: 4723
    • Dodano: 2024-04-20 / 22:26

Znakomite spotkanie Odry Opole!

Bardzo dobry występ zanotował Jean Sarmiento

To było dobre spotkanie w wykonaniu opolan! Zawodnicy Odry pokonali Chrobrego Głogów 3:0-a.

Pierwszą klarowną sytuację opolanie mieli w 21 minucie lecz Rafał Niziołek nie wykorzystał rzutu karnego - jego intencje wyczuł Damian Węglarz. Bramkarz głogowian nie dał rady jednak w sytuacji sam na sam - to starcie wygrał Jean Sarmiento i wyprowadził gospodarzy na prowadzenie 1:0, które utrzymało się do przerwy.

Po zmianie stron opolanie nadal byli stroną dominującą i udokumentowali to kolejnym trafieniem. W 61 minucie Borja Galan dośrodkowywał w pole karne, a zamieszanie w nim wykorzystał Sarmiento, podwyższając na 2:0-a. Ta dwójka była bohaterami kolejnej akcji - Kolumbijczyk po kontakcie z rywalem upadł w szesnastce i początkowo arbiter nie reagował na protesty opolan. Jednak potem wstrzymał grę, bo sytuację analizowano na VARze. Ostatecznie sędzia przyznał drugą w tym meczu jedenastkę gospodarzom, lecz tym razem do piłki podszedł Galan i ustalił rezultat spotkania.

Odra Opole - Chrobry Głogów 3:0