• 0
  • Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 3283
  • Dodano: 2018-02-14 / 10:29
  • Komentarzy: 1

Awaria instalacji elektrycznej przyczyną pożaru mieszkania w Kluczborku

 
 
Awaria instalacji elektrycznej przyczyną pożaru mieszkania w Kluczborku

(Fot. czyt. Michał)

Zwarcie instalacji elektrycznej było przypuszczalną przyczyną pożaru do jakiego doszło w godzinach popołudniowych wczoraj w jednym z mieszkań w Kluczborku.

Do pożaru doszło we wtorek przed godziną 17:00 w jednym z mieszkań na 3 piętrze. Straż pożarną zawiadomił jeden z mieszkańców, który zauważył duże zadymienie na klatce schodowej w budynku wielorodzinnym przy ulicy Grunwaldzkiej w Kluczborku.

Strażacy po przyjeździe na miejsce ewakuowali lokatorów mieszkań i ugasili pożar. Jak poinformował nas świadek zdarzenia, problemy z instalacją elektryczną w tym budynku były zgłaszane wielokrotnie. Spaleniu uległy drzwi wejściowe i przedpokój mieszkania. Na szczęście podczas zdarzenia nikt nie został poszkodowany.


reklama
.

Więcej zdjęć

24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

2018-02-14 15:54:08 [178.252.17.*] id:1551148  
PauloOp23: Napisał postów [2924], status [Szycha] Reputacja
To jest właśnie typowa rodzina.Jest problem i się zgłasza i niema problemu bo przecież zgłoszone. A wystarczyło by wydać te parę naście złotych (kilka piw) na elektryka który chociaż by doraźnie zniwelował zagrożenie.

Nick:
Treść: