• Wyświetleń: 2847
    • Dodano: 2017-10-22 / 00:31

Odra na remis z Podbeskidziem

W 14. kolejce Nice I ligi Odra Opole podejmowała na własnym stadionie Podbeskidzie Bielsko Biała. Remis 2:2 po okazałym meczu to wywalczenie jednego oczka, lecz można było pokusić się o więcej.

Mecz bardzo niefortunnie zaczął się dla gospodarzy. Już w 3 minucie Tobiasz Weinzettel musiał wyciągnąć piłkę z siatki, po szybko strzelonej bramce przez Tomczyka. Rywale poszli za ciosem i w kolejnych minutach oddawali kilka groźnych strzałów. Na wyrównanie kibice nie czekali zbyt długo, bowiem w 27 minucie Rafał Niziołek fantastycznym strzałem z dystansu doprowadził do remisu. W końcowej fazie pierwszej połowy opolanie mieli jeszcze kilka dobrych akcji, lecz z wykończeniem było już znacznie gorzej. Na przerwę zawodnicy schodzili z widniejącym na tablicy wyników remisem 1:1.

Druga połowa była także ciekawa. Już w początkowej części po wznowieniu Odra mogła wyjść na prowadzenie, lecz brak skupienia i celności wzięły górę nad naszymi zawodnikami. Bielszczanie także odpowiadali składnymi akcjami, lecz nie potrafili znaleźć skutecznej drogi do bramki. W 73 minucie z rzutu wolnego celnym trafieniem pochwalił się Podgórski, który dał prowadzenie swojej ekipie na 2:1. Na kwadrans przed zakończeniem meczu zrobiło się naprawdę gorąco. Na szczęście Odra nie powiedziała ostatniego słowa w tym meczu i w 86 minucie Łukasz Winiarczyk doprowadził do remisu. Ostatecznie remis 2:2 w meczu z Podbeskidziem oznacza podział punktów, które o mały włos a nie pojechałyby wraz z zawodnikami drużyny przeciwnej.

Kolejny mecz Odra Opole rozegra już w następną niedzielę na wyjeździe z Ruchem Chorzów.

2017-10-22 18:10:36 [83.30.83.*] id:1545063
    tippmann: Napisał postów [7576], status [VIP] Reputacja