• Wyświetleń: 1541
    • Dodano: 2017-01-14 / 23:52

Odra Opole przygotowuje się do rundy wiosennej

Zawodnicy opolskiej drużyny pokonali w sobotę w meczu kontrolnym Skrę Częstochowa 4:0. Centrum Sportu przy ul. Wandy Rutkiewicz odwiedzili także najwierniejsi kibice, którzy obejrzeli zmagania swojej ulubionej ekipy. Mimo minusowej temperatury, gra podopiecznych Jana Furlepy, cieszyła zarówno trenera, jak i sztab szkoleniowy.

W pierwszej odsłonie meczu na boisku pojawili się młodzi piłkarze, którzy dobrze zaprezentowali swoje umiejętności i przygotowanie do sparingów. Nikt nie potrafił zaskoczyć bramkarza przyjezdnych w tej części gry, mimo stworzenia kilku sytuacji podbramkowych.

Po przerwie na boisko wyszli podstawowi zawodnicy Odry. Grę, co prawda od pierwszego gwizdka prowadzili opolanie, lecz celne trafienia padły dopiero w drugiej partii. Na listę strzelców wpisali się kolejno: Peroński, Wodecki, Stasiowski i M. Gancarczyk. Mecz z rywalami z Częstochowy to początek przygotowań do rundy wiosennej, która zbliża się dużymi krokami.

Trener Jan Furlepa podkreśla, iż atmosfera w drużynie po przerwie świątecznej jest bojowa, każdy zawodnik chce pokazać, iż warto na niego stawiać w kolejnych spotkaniach.

Za nami dopiero pierwsze zmaganie kontrolne, czas pokaże, czy kolejne mecze z zaplanowanych trzynastu, wyłonią jakiś pretendentów do pierwszego składu.