• Wyświetleń: 1315
    • Dodano: 2024-02-18 / 08:17

Nieudany start Odry Opole

Piłkarze Adama Noconia przegrali w inauguracyjnym spotkaniu rundy wiosennej 0:2-óch.

Nie udało się zaskoczyć rywali. Odra Opole przegrywa pierwsze ligowe spotkanie w 2024 roku z GKS-em Tychy 0:2-óch.

W pierwszym spotkaniu tych drużyn przy Oleskiej w Opolu także lepsi byli Tyszanie 2:0, po golach Wiktora Niewiarowskiego i Daniela Rumina. W lutowej rywalizacji padł ten sam wynik - a wszystko rozstrzygnęło się w niecałe 90 sekund. Długo nie widzieliśmy choćby celnego strzału na bramkę aż do 32 minuty i wtedy to gospodarzy na prowadzenie wyprowadził Marko Dijakovic po podaniu Rumina. I to właśnie ten drugi był bohaterem następnej akcji GKS-u - podwyższając wynik - i jak się później okazało, ustalając rezultat meczu.

A Odra? Na pewno nie było to jej najlepsze wydanie. Najgroźniejszy strzał oddała w 42 minucie, a dokładnie uczynił to Borja Galan z rzutu wolnego, ale uderzenie sparował golkiper miejscowych, Maciej Kikolski.

GKS Tychy - Odra Opole 2:0 (2:0)
    Bramki: Marko Dijakovic 32', Daniel Rumin 33'

2024-02-19 03:42:47 [94.254.176.*] id:1670105
    tippmann: Napisał postów [7576], status [VIP] Reputacja