• Dodano: 2016-11-20 / 09:52
    • Komentarzy: 3

Gwardia zwycięska w Piotrkowie

(Fot. FB/Gwardia Opole)

Piłkarze ręczni Gwardii Opole znów dostarczyli kibicom emocji i znów okazali się górą w zaciętym pojedynku. Z Piotrkowa Trybunalskiego ekipa Rafała Kuptela wywiozła trzy punkty, pokonując zespół miejscowych 39:34.

Od pierwszych minut spotkanie było wyrównane i oba zespoły prezentowały ambitną walkę, czego dowodem był remisowy wynik. Od stanu 14:13 to gwardziści prezentowali się jednak lepiej, odskoczyli rywalom na punkty i nie pozwolili sobie odebrać prowadzenia, wygrywając pierwszą połowę 19:17.

W drugiej części meczu opolanie zwiększyli przewagą najpierw do sześciu a potem nawet do ośmiu punktów, jednak w ich szeregi wkradło się rozluźnienie i chaos, co wykorzystali gracze z Piotrkowa. Udało się odrobić straty i na pięć minut przed końcem doprowadzić do stanu 32:34. Opolanie zachowali chłodną głowę i zdobyli bramki, pozwalające cieszyć się pewną wygraną.

Kolejny mecz Gwardia rozegra na wyjeździe z Pogonią Szczecin.

2016-11-20 19:55:24 [89.72.245.*] id:1489555
    opol71: Napisał postów [116], status [wyjadacz] Reputacja