• Wyświetleń: 1199
    • Dodano: 2023-12-14 / 16:59

Corotop Gwardia Opole z siódmą wyjazdową porażką

Tym razem opolanie przegrali z Grupą Azoty Unią Tarnów

Osiem meczów, siedem porażek i jedna wygrana. Taki bilans w meczach wyjazdowych ma Corotop Gwardia Opole. Niestety, ta zła passa została przedłużona w meczu w Tarnowie w ramach szesnastej kolejki Orlen Superligi.

Goście bardzo dobrze zaczęli, jednak wraz z upływającym czasem coraz lepiej zaczęli grać gospodarze i po kwadransie wyszli na prowadzenie, a do przerwy prowadzili 15:13. Po zmianie stron niestety opolanie nie odrobili straty, a przewaga Unii zaczęła się powiększać - w 45 minucie ta przewaga wynosiła aż sześć punktów (22:16). Ostatecznie, Tarnowianie wygrali to spotkanie 29 do 26-u.

Grupa Azoty Unia Tarnów - Corotop Gwardia Opole 29:26 (15:13)