• Dodano: 2016-10-28 / 11:36
    • Komentarzy: 10

Wyjazdowy mecz Odry Opole zobaczymy na antenie TVP3

(Fot. TVP3 Opole)

Już w najbliższą sobotę wyjątkowe wydarzenie telewizyjne. Drugi raz w tym roku TVP3 Opole zaprasza na transmisję meczu Odry Opole. Tym razem zobaczymy spotkanie wyjazdowe z MKP Kotwica Kołobrzeg. Mecz skomentują Adam Wołek i Jakub Biel, a gospodarzem studia na płycie boiska będzie Jakub Trzaska. Transmisja będzie dostępna we wszystkich kanałach regionalnych TVP3 a także za pośrednictwem strony opole.tvp.pl.

To pierwsza, samodzielna ogólnopolska transmisja realizowana przez TVP3 Opole. - Mamy ambicje, aby jako ośrodek wyspecjalizować się w tego typu przedsięwzięciach. Zbudowana od podstaw redakcja sportowa ma ogromny potencjał. Cały czas zwiększamy też swoje możliwości technologiczne - mówi Mateusz Magdziarz, dyrektor TVP3 Opole. - Wybór transmitowanego meczu nie był przypadkowy. To wyjątkowo daleka wyprawa wyjazdowa dla opolskiego klubu i tym samym dla kibiców. Dla wielu ta transmisja będzie jedyną okazją do śledzenia przebiegu spotkania. Równolegle doceniamy też rosnący poziom 2. ligi i futbolowych marek jakie tam występują - podkreśla Magdziarz.

W ramach transmisji widzowie mogą liczyć na ponad 100-minutowy program na żywo nadawany z Kołobrzegu, zawierający część publicystyczną przed, w przerwie i po meczu (Jakub Trzaska), a także barwny komentarz spotkania w wykonaniu duetu Adam Wołek i Jakub Biel.

Transmisja ma zasięg ogólnopolski - będzie ją można śledzić na wszystkich kanałach regionalnych TVP3, a także w internecie na stronie opole.tvp.pl. Początek transmisji 29 października o godzinie 19:00.

W restauracji Krakowska51 zorganizowano oficjalną strefę kibica, gdzie poza transmisją meczu w przerwie będzie można zdobyć gadżety od Odry Opole i TVP3 Opole. Rezerwacje pod nr tel. 731 333 421.

MGIEŁKA: Napisała postów [18096], status [VIP] Reputacja
    Odra jutro, a teraz Korna łata Legii ile wlezie ..... na razie dwoma prowadzą do zera ...... :D:D:D:D

2016-10-28 17:21:09 [90.156.124.*] id:1485293
    Jak już o piłce nożnej.......

2016-10-28 17:21:46 [90.156.124.*] id:1485294
    Zibi ponownie wybrany na szefa PZPN!
    2016-10-28 18:33:30 [83.29.238.*] id:1485311
    i dobrze, bardzo dobrze :-) , wynikiem (99) znokautował karierowicza z kasą, co to nawet wysłowić się umiał ...... ale prezesura mu się marzyła - aż 16 głosów dostał ......
    2016-10-28 11:43:47 [46.134.23.*] id:1485247
    Polpha: Napisał postów [9431], status [VIP] Reputacja