• Wyświetleń: 2216
    • Dodano: 2015-09-26 / 14:19
    • Komentarzy: 4

Odra bezbramkowo zremisowała z Czańcem

Szkoda, bo tym samym OKS przerwał passę trzech zwycięstw z rzędu. Nasz klub miał cały czas piłkę, był zdecydowanie lepszy, ale nie strzelił gola. Jak to w Odrze czasami bywa, zabrakło skuteczności. Warto dodać, że niewiele zabrakło, a to gospodarze zdobyliby 3 punkty.

Odra oddała wiele strzałów na bramkę strzeżoną przez Konrada Kawalera. Niestety wszystkie fruwały nad bramkę, obok bramki albo trafiały w samego Kawalera. Od pierwszej minuty opolanie mieli przewagę, ale górskie powietrze pomagało gospodarzom, którzy zepchnięci do defensywy czekali na kontratak. Szansę na strzelanie gola w pierwszej części miało kilku graczy. W 22 minucie strzał Wolnego wybronił Kawaler, a Gancarczyków zatrzymywali obrońcy.

W drugiej części warto odnotować akcję z 59 minuty. Bardzo dobre i celne uderzenie Dawida Wolnego wybronił bramkarz gospodarzy. Dziesięć minut później mogło dojść do niespodzianki. LKS wyszedł z kontrą, ale Fabisiak chyba się przestraszył, że może strzelić gola i tego nie zrobił. Ostatecznie mecz zakończył się remisem 0:0. Po tym spotkaniu Odra spadła na pozycję wicelidera - ma 5 zwycięstw, 2 remisy i jedną porażkę.

LKS Czaniec 0:0 Odra Opole

2015-09-26 22:24:19 [94.254.208.*] id:1379274
    norman: Napisał postów [784], status [rozpisany/na] Reputacja
    Ją czekam na jednæ wiadomość Odrą w II lidze inne niusy nie interesują mnie i noga moja na stadionie nie postanie

2015-09-26 22:17:08 [89.64.30.*] id:1379271
    antyP.I.S.: Napisał postów [5736], status [VIP] Reputacja