• Dodano: 2015-09-21 / 13:49
    • Komentarzy: 3

Orlik Opole szaleje! Seria zwycięstw trwa.

(Fot. archiwum)

Ekstraklasowi hokeiści z Opola pewnie wygrali z Nestą Mires Toruń 5:2 i tym samym zaliczyli piąte zwycięstwo z rzędu. Orlik przez cały mecz miał zdecydowaną przewagę na rywalem. Po tym zwycięstwie opolanie umocnili się na trzeciej pozycji w tabeli. Kolejny mecz już jutro - rywalem lider z Tych.

Pierwsza bramka padła już w 7. minucie. Michael Cichy dostał podanie Alexa Szczechury, który z kilkudziesięciu centymetrów strzelił na 1:0. 4 minuty później Korenko wyprowadził nas na 2:0. Rozpędzającą się lokomotywę Jacka Szopińskiego zwolnił w 16 minucie Mariusz Kuchnicki - 1:2.

W drugiej tercji dosyć długo wiało nudą. Kibice zaczęli oglądać bramki dopiero pod koniec tej części - w 38 minucie Szczechura na 3:1, a 60 sekund później gospodarze dołożyli swoje trafienie - 2:3.

Najwięcej emocji w trzeciej tercji przyniosły bójki i liczne - nie do końca czyste - zagrania. Ale padły też bramki i co ważne, wyłącznie dla Orlika Opole. Najpierw w 47 minucie Cichy strzelił swojego drugiego gola - 4:2, a wynik meczu ustalił Branislav Fabry na 3 minuty przed ostatnią syreną. Dzięki temu nasi zaliczyli zwycięstwo 5:2.

Kolejny mecz we wtorek. Tym razem podopieczni Jacka Szopińskiego zmierzą się z liderem GKS-em Tychy.

2015-09-21 20:22:59 [37.248.106.*] id:1377649
    Polpha: Napisał postów [9431], status [VIP] Reputacja
    I to jest news.....a nie jakieś o karłach, downach, Afganach, czy brzydkich dziewczynach.

2015-09-21 19:02:03 [83.10.248.*] id:1377620
    drań73: Napisała postów [17440], status [VIP] Reputacja
    już w 7 minucie..... uuu ktoś zna się na hokeju....

2015-09-21 18:06:14 [89.74.189.*] id:1377589
    bena: Napisała postów [72], status [rozkręcił się] Reputacja