• Dodano: 2015-08-30 / 10:15
    • Komentarzy: 2

Odra zremisowała z Pniówkiem Pawłowice Śląskie 1:1

(Fot. archiwum)

Mało bramek, mnóstwo kartek. Odra Opole po raz kolejny była lepsza z gry, ale po raz kolejny nie była w stanie tego wykorzystać i straciła punkty. Jednocześnie ten mecz przypominał momentami rugby – więcej przepychanek, niż gry w piłkę. OKS po czterech spotkaniach ma dwa zwycięstwa, jeden remis i jedną porażkę.

Na początku meczu sytuacje do strzelenia bramki mieli bracia Gancarczykowie, ale zarówno Janusz jak i Waldemar mieli jeszcze nieustawione celowniki. Jednak pierwszą bramkę strzelił trzeci z braci – Mateusz, który wykorzystał szybką kontrę OKS-u w 22 minucie spotkania. To poddenerwowało Pniówek, który zaczął wściekle atakować bramkę Kleemanna. Na nasze szczęście ta sztuka im się nie udała i pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem Odry 1:0.

Pierwsze kilkanaście minut drugiej połowy to akcja za akcję i popis bramkarzy obu drużyn. Niestety w 64 minucie doszło do wyrównania. Bardzo dobrze uderzył Marcin Sobczak, a mecz rozpoczął się od nowa. Kilka minut później sędzia tego spotkania – który w wręcz hurtowy sposób pokazywał kartki – wyrzucił z boiska piłkarza gospodarzy za drugą żółtą kartkę. W 86 minucie, graliśmy już z przewagą dwóch graczy, bo sędzia pokazał drugi żółty kartonik Kamilowi Benauerowi. Nie zmieniło to faktu, że Odra nie była w stanie strzelić zwycięskiego gola. Ponieważ sędziemu żółtych kartek wciąż było mało, to w doliczonym czasie gry wyrzucił z boiska Damiana Ałdasia, za drugie upomnienie. Łącznie zawodnicy oglądali w Pawłowicach Śląskich 11 żółtych kartek, z czego trzy zamieniły się w czerwone. Ostatecznie mecz zakończył się podziałem punktów.