• Autor: Greg
    • Wyświetleń: 1775
    • Dodano: 2015-02-24 / 21:55

Orlik rozgromił Polonię na koniec sezonu

Ostatni mecz sezonu zasadniczego w hokejowej ekstraklasie wygrali Opolanie. Orlik był szybszy i skuteczniejszy niż rywale z Bytomia.

W ostatnim spotkaniu sezonu zasadniczego Orlik był zdecydowanie górą nad gośćmi z Polonii Bytom. Pierwsza tercja zakończyła się zwycięstwem Orlika 1:0. Po drugiej części meczu po bardzo efektownych zwrotach akcji na tablicy pojawił się wynik 6:1 dla hokeistów z Opola.

Przewagę gospodarze utrzymali do końca, ostatecznie kończąc spotkanie wynikiem 6:3.

- Orlik zaczyna grę o medale, a dla nas był to ostatni mecz w sezonie. To było widać w grze, przygotowanie Orlika jest szykowane pod play-offy, drużyna gospodarzy dobrze pracowała, grała szybciej, dynamiczniej i lepiej. My poza drugą tercją, którą przespaliśmy też chcieliśmy wygrać ten mecz. Ponadto chcieliśmy stworzyć Orlikowi takie warunki, aby w play-off ruszyli z wyższego C. Nie udało nam się wygrać, bo to Orlik był lepszym zespołem - podsumował po meczu Mariusz Kieca, trener Polonii Bytom.

- Sezon zasadniczy zamknęliśmy w dobrym stylu, spisaliśmy się lepiej od oczekiwań i od prognoz przed sezonem. W play-off nie jesteśmy na straconej pozycji, na pewno będziemy walczyć – komentuje z kolei trener Orlika Jacek Szopiński.

Pierwsze mecze fazy play-off już w sobotę i niedzielę w Sanoku.

2015-02-25 08:46:00 [83.5.194.*] id:1317102
    MGIEŁKA: Napisała postów [18096], status [VIP] Reputacja
    aby ktoś wygrał, ktoś musi przegrać, tak to jest :)

2015-02-25 00:49:27 [83.10.2.*] id:1317069
    Janosik: Napisał postów [7961], status [VIP] Reputacja