• Wyświetleń: 4429
    • Dodano: 2014-09-28 / 21:00
    • Komentarzy: 8

Hokeiści Orlika rozgromili HC GKS Katowice 9:1

Opolanie byli zdecydowanie górą w meczu 2. kolejki Ekstraligi na opolskim lodowisku Toropol. Hokeiści Orlika 9:1 wygrali z HC GKS Katowice.

Podopieczni Jacka Szopińskiego od pierwszych minut spotkania wiedli na lodzie wyraźny prym. Wynik otworzył się w 11. minucie celnym strzałem Kyle Mariani'ego na bramkę GKS. Zaraz po nim poprawił Korzeniowski, a później Rompkowski i w 13. minucie meczu Orlik prowadził już 3:0 z drużyną z Katowic. Takim wynikiem zakończyła się pierwsza tercja.

W drugiej części spotkania Opolanom udało się strzelić aż 6 bramek. Pierwsze trzy padły zaraz po gwizdku rozpoczynającym drugą tercję. Tu punkty dla Orlika zdobyli Zwierz, Duda i Korzeniowski. Potem Obrał, Korzeniowski i Mariani strzelili kolejne gole dla Opolan. W 44. minucie meczu kontaktową bramkę dla GKS zdobył Michael Swiderski ustalając wynik spotkania na 9:1.

MUKS Orlik Opole - HC GKS Katowice 9:1 (3:0, 6:0, 0:1)

Bramki: 1:0 Kyle Mariani (11), 2:0 Łukasz Korzeniowski (12), 3:0 Maciej Rompkowski (13), 4:0 Mariusz Zwierz (21), 5:0 Bartosz Duda (22), 6:0 Łukasz Korzeniowski (23), 7:0 Marcin Obrał (29), 8:0 Łukasz Korzeniowski (33), 9:0 Kyle Mariani (33), 9:1 Michael Swiderski (44)

Kary:
    MUKS Orlik Opole 12 min.
    HC GKS Katowice 44 min.

Zobacz galerię zdjęć z meczu!

2014-09-29 22:12:51 [83.7.60.*] id:1265443
    Janosik: Napisał postów [7961], status [VIP] Reputacja
    Idą na "MISZCZA"!!!...a karnetu który miałem otrzymać ,za pomoc by zagrali w EKSTRALIDZE ,do dzisiaj mi nie wysłali!!!...no cóż",srał pies te parę stówek"!!!...zapamiętam.

Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [3]
    2014-09-29 22:23:37 [83.7.60.*] id:1265444
    Koszulkę meczową - (otrzymałem pocztą,dziękuję nadawcom!) - zawodnika Szymańskiego ,z paroma autografami ,również im zwrócę.Może przyda się do licytacji na jakieś cel charytatywny.Jak trzeba było pomóc ...to się starali!!!!...po wszystkim ,"zapomnieli" co obiecywali!
    2014-09-29 22:37:21 [188.123.205.*] id:1265446
    ombre: Napisał postów [19841], status [VIP] Reputacja
    Przepoconą przysłali?
    2014-09-29 22:41:56 [83.7.60.*] id:1265448
    @ombre...to jest tzw."obciach"za "set złotych" które wpłaciłem ,mogli tego nie wysyłać!
    2014-09-29 18:48:44 [89.79.89.*] id:1265359
    JotPe: Napisał postów [5170], status [VIP] Reputacja