• Autor: Woytazz
    • Wyświetleń: 1062
    • Dodano: 2025-07-29 / 11:34
    • Komentarzy: 0

    Pożar garaży w Gogolinie. Płonęły trzy blaszaki na terenie zakładu

    W poniedziałek (28 lipca) o godz. 04:09 doszło do pożaru garaży przy ul. Malińskiej w Gogolinie. Na miejsce zadysponowano strażaków z Gogolina oraz Krapkowic. Straty są dopiero w trakcie szacowania.

    Na miejsce natychmiast skierowano pierwsze zastępy straży pożarnej. Po przybyciu służb ratunkowych stwierdzono rozwinięty pożar trzech blaszanych garaży znajdujących się na terenie jednego z zakładów. Pożarowi towarzyszyło silne zadymienie i wyraźnie widoczne płomienie.

    Strażacy przystąpili do gaszenia ognia i zabezpieczania miejsca zdarzenia. Akcja gaśnicza trwała kilkadziesiąt minut. Na szczęście, jak potwierdziły służby, nikt nie ucierpiał w wyniku pożaru.

    Na miejscu pracowała także Policja, która będzie ustalać okoliczności i przyczyny zdarzenia.

    Dzięki szybkiej i sprawnej akcji strażaków, ogień nie rozprzestrzenił się na kolejne obiekty. Straty materialne są w trakcie szacowania.

    Zdjęcie (1/6)

    (Fot. OSP Gogolin)

    reklama

    Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

    Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

    ,
    reklama

    Najczęściej czytane

    Powiązane materiały

    Polub nas!

    Chmura tagów

    Ogłoszenia