• Autor: Dagmara
    • Wyświetleń: 7087
    • Dodano: 2025-03-21 / 14:23
    • Komentarzy: 0

    Mieszkanka Opola miała w domu ponad pół kilograma amfetaminy, marihuanę oraz 4 CMC

    Kryminalni z Komisariatu I Policji w Opolu ustalili i zatrzymali 41-latkę, którą podejrzewali o związki z przestępczością narkotykową. Kobieta w miejscu zamieszkania posiadała znaczne ilości narkotyków -ponad pół kilograma amfetaminy, marihuanę oraz 4 CMC. Podejrzana usłyszała już zarzut grozi jej teraz do 10 lat więzienia. Decyzją sądu, mieszkanka Opola na rozprawę będzie oczekiwać w areszcie.

    Policjanci służby kryminalnej z Komisariatu I Policji w Opolu pracowali nad sprawą mieszkanki Opola, która jak podejrzewali może mieć związki z przestępczością narkotykową. Dzięki skutecznej pracy operacyjnej mundurowi wytypowali, a następnie zatrzymali 41-latkę.

    W miejscu zamieszkania podejrzewanej, kryminalni zabezpieczyli ponad pół kilograma różnych środków odurzających. Badania narkotesterem pokazały, że zabezpieczone substancje to ponad 500 gramów amfetaminy, blisko 60 gramów marihuany oraz 30 gramów 4 CMC. Policjanci zabezpieczyli też przy podejrzewanej gotówkę w kwocie ponad 4 500 złotych.

    Kobieta została zatrzymana i przewieziona do Komendy Miejskiej Policji w Opolu, gdzie usłyszała zarzut posiadania znacznych ilości narkotyków. Przyznała się do stawianych jej zarzutów. Decyzją sądu została tymczasowo aresztowana na 3 miesiące. Teraz grozi jej do 10 lat więzienia.

    Zdjęcie (1/6)

    (Fot. Policja)

    reklama

    Wydarzenia pod patronatem portalu

    Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

    UWAGA!

    W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów i list kandydatów oraz podawanie do wiadomości publicznej wyników przedwyborczych badań (sondaży) opinii publicznej dotyczących przewidywanych zachowań wyborczych i wyniku wyborów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na forum jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej lub wyników przedwyborczych badań (sondaży) opinii publicznej dotyczących przewidywanych zachowań wyborczych i wyniku wyborów może zostać uznana za naruszenie przepisów ordynacji wyborczej oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny w wysokości do 1 000 000 zł.

    Podstawa prawna:
    (Art. 76b, 76c i 77 Ustawy o wyborze prezydenta RP)

    W okresie ciszy wyborczej wpisy mogą być publikowane z opóźnieniem.

    Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".