- Autor: Woytazz
- Wyświetleń: 19154
- Dodano: 2025-01-15 / 18:30
- Komentarzy: 4
KMP Opole: Wizerunki osób poszukiwanych listem gończym
Oszustwo, kradzież z włamaniem oraz przywłaszczenie powierzonej rzeczy ruchomej - takich przestępstw dopuścili się skazani przez sądy mieszkańcy Opola. Tymczasem poszukiwani ukrywają się przed organami ścigania. Dlatego publikujemy listy gończe wydane przez Sąd Rejonowy w Krakowie i Zakopanem.
Jeśli rozpoznajesz osoby ze zdjęć, skontaktuj się z policjantami z Komisariatu II Policji w Opolu, tel. 47 864 26 25 lub z najbliższą jednostką Policji pod numerem alarmowym 112.
Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.
Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".
Najczęściej czytane
Powiązane materiały
Polub nas!
Chmura tagów
Ogłoszenia
Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że przeglądając tę stronę wyrażasz zgodę
na zapisywanie na Twoim komputerze niezbędnych do jej poprawnego funkcjonowania plików
cookie.
Więcej informacji na temat plików cookie znajdziecie Państwo na stronie
polityka prywatności.
Kliknij tutaj, aby wyrazić zgodę i ukryć komunikat.
toomy: Napisał postów [710], status [pismak]
Mordy jak w pis,ruskie rysy twarzy i nieskalane inteligencją.