• Autor: Dagmara
  • Wyświetleń: 15658
  • Dodano: 2024-06-14 / 10:40
  • Komentarzy: 0

  Wypadek drogowy na trasie Opole-Kluczbork. Dwie osoby w szpitalu (WIDEO)

  W piątek, 14 czerwca, o godzinie 08:56 doszło do groźnego wypadku drogowego na DK45 w Bierdzanach. Dwie osoby zostały ranne i przetransportowane do szpitala. Na miejscu lądował LPR.

  Wypadek miał miejsce na drodze krajowej DK45, na trasie Opole-Kluczbork, w Bierdzanach. W zdarzeniu uczestniczyły bus oraz dwa samochody osobowe. Na miejsce zdarzenia natychmiast skierowano liczne służby ratunkowe, w tym: JRG Kluczbork, OSP Bierdzany, OSP Jełowa, JRG 1 Opole, Wojskowa straż pożarna z Szumiradu, policja, 3 karetki pogotowia. Obecne było także Lotnicze Pogotowie Ratunkowe (LPR).

  Według wstępnych informacji kierujący samochodem dostawczym marki Iveco nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu marki Toyota. Doprowadził do zderzenia,w którym siłą odrzutu zderzył się samochodem marki Volkswagen. W wypadku uczestniczyły trzy pojazdy. Kierujący Iveco i Toyoty z obrażeniami zostali przetransportowani do szpitala.

  Dwie osoby zostały poszkodowane i zabrane do szpitala. W czasie działań ratunkowych droga była całkowicie zablokowana. Policjanci pracujący na miejscu wypadku prowadzą śledztwo w celu ustalenia okoliczności zdarzenia.

  Aktualizacja: wprowadzono ruch wahadłowy  MS-CAR telefon 600600226

  Zdjęcie (1/12)

  (Fot. MS-CAR)

  reklama

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".