• Dodano: 2024-05-26 / 19:09
    • Komentarzy: 6

Odra Opole zagra w barażach!

W ostatnim meczu opolanie wygrali 2:0-a.

Dokonali praktycznie niemożliwego! Odra Opole pokonała Znicz Pruszków 2:0-a, a mecze pozostałych spotkań ułożyły się tak, że to opolanie zagrają w barażach.

By powalczyć jeszcze o ekstraklasę, opolanie nie dość musieli wygrać ten mecz, to jeszcze liczyć na potknięcia dwóch Wiseł z Płocka i Krakowa oraz GKS-u Tychy. Mecz w Opolu zaczął się bardzo szybko układać dla gospodarzy - czerwoną kartkę ujrzał już w pierwszej minucie Tymon Proczek, za faul na Jakubie Antczaku. Pierwsza bramka padła natomiast w 34 minucie, a głową piłkę do siatki zagraną przez Borje Galanastrącił kapitan - Mateusz Kamiński. Do przerwy 1:0. Od 74 minuty, drugą czerwoną kartkę ujrzał piłkarz Znicza, a tym razem rezerwowy Yuri Tkachuk. Gola na 2:0 w 83 minucie zdobył także zmiennik, tym razem Odry, a dokładniej Maksymilian Hebel, ustalając wynik meczu. Jednocześnie, krakowianie przegrali z Termalicą 0:3-ech, płocczanie 1:2 z Resovia, a tyszanie - z Górnikiem Łęczna 0:1-ego. Opolanie awansowali na szóste miejsce i o finał baraży zagra z Arką Gdynia.

Mirexx: Napisał postów [529], status [rozpisany/na] Reputacja
    Wisła Kraków nawet jakby wygrała swój mecz w tym przypadku i tak by Odry nie wyprzedziła, gdyż bilans meczy miedzy Odrą a Wisła K. był na korzyść Odry. Odra wygrała w Krakowie 3-1 a W Opolu Odra przegrała z Wisła 1-2.

Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [2]
    2024-05-28 00:20:35 [176.2.92.*] id:1673504
    PanSlawek88: Napisał postów [18], status [nowy] Reputacja
    Tak samo jak tychy.. wynik meczu tychy-łęczna nie mial dla odry zadnego znaczenia. W kazdym wypadku tylko jedna druzyna byla by przed nami. Tylko wisla płock mogla nam zagrozic,ale resovia elegancko wywalczyła utrzymanie. Tak czy inaczej ekstraklasy w tym roku w Opolu nie będzie.NAJprawdopodobniej...
    2024-05-28 00:25:02 [176.2.92.*] id:1673505
    Resovia elegancko WALCZYŁA o utrzymanie..
    2024-05-27 12:29:31 [89.64.109.*] id:1673482
    Mario1: Napisał postów [1200], status [zrobił/a karierę] Reputacja