• Autor: Woytazz
  • Wyświetleń: 3565
  • Dodano: 2024-05-14 / 21:15
  • Komentarzy: 1

  Ruszyła zbiórka dla Pana Karola, który stracił dach nad głową

  (Fot. Mateusz)

  Niecały tydzień temu informowaliśmy o tragicznym zdarzeniu, które miało miejsce na ulicy Gajowej w Opolu. Pan Karol w wyniku pożaru przyczepy kempingowej stracił swój cały życiowy dorobek wraz z dachem nad głową. Jedna z naszych czytelniczek postanowiła nie przyglądać się sprawie biernie i utworzyła zbiórkę na rzecz pana Karola.

  W jednej chwili człowiek stracił wszystko, co miał. I to nie z własnej winy. Jednak los uśmiechnął się do poszkodowanego i dzięki wielkiemu sercu jednej z naszych czytelniczek ruszyła zbiórka na rzecz Pana Karola.

  Zbiórka środków finansowych ma na celu pomóc stanąć Panu Karolowi ponownie na nogi, aby odzyskał swoje dawne życie. To dobry człowiek, który nie zrobił nikomu krzywdy. Z pewnością nie zasłużył na taki los, który go spotkał. Nikt nie zasługuje na taką tragedię.

  "Karol pozostał bez dachu nad głową, bez środków do życia i bez nadziei.
  Serce Karola pękło na milion kawałków, a Jego życie legło w gruzach.
  Proszę wszystkich o pomoc i udostępnienia zbiórki.
  Pieniądze ze zbiórki zostaną przeznaczone na zakup nowej przyczepy kempingowej, na ubrania i zakupy najpotrzebniejszych rzeczy niezbędnych do życia." - czytamy na stronie zbiórki.

  Zachęcamy do wspierania zbiórki charytatywnej. O rozwoju sytuacji związanej z Panem Karolem będziemy informować na bieżąco.  Czytaj także W wyniku pożaru stracił dach nad głową

  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2024-05-15 12:22:15 [62.87.183.*] id:1673146  
  Krzycho: Napisał postów [5095], status [VIP] Reputacja
  Widać, że są jeszcze ludzie w tym kraju, którzy potrafią pomagać innym.

  Nick:
  Treść: