• Autor: Dagmara
  • Wyświetleń: 2926
  • Dodano: 2024-02-20 / 14:00
  • Komentarzy: 1

  Przesłuchano partnera zmarłej 39 latki z Prudnika

  (Fot. Archiwum)

  W kontekście tragicznego zdarzenia, które miało miejsce w środę, 14 lutego, w mieszkaniu przy ulicy Traugutta w Prudniku, dochodzenie w sprawie postępuje, przesłuchano partnera zmarłej kobiety.

  Przypominamy, że po otrzymaniu zgłoszenia służby ratunkowe, które dotarły na miejsce, zastały 39-letnią kobietę z raną kłutą w biodrze, powodującą znaczną utratę krwi. Obecnie biegli starają się ustalić dokładną przyczynę zgonu.

  W mieszkaniu przebywali dwaj mężczyźni: 47-letni partner życiowy kobiety oraz 19-letni syn. Partner kobiety został przesłuchany jako świadek, podczas gdy syn ofiary przebywa w zamkniętym zakładzie leczniczym na podstawie ustawy o ochronie zdrowia psychicznego. W tej sprawie zlecono opinię mającą określić, czy jest możliwe przeprowadzenie czynności procesowych wobec niego.

  Wiadomo także, że przed Sądem Okręgowym w Opolu toczyło się postępowanie o ubezwłasnowolnienie. Obecny stan potwierdza, że istniały ku temu powody.

  Aktualnie nikt nie usłyszał jeszcze zarzutów, postępowanie toczy się w sprawie.
  reklama

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2024-02-20 15:21:07 [147.161.234.*] id:1670196  
  dontomasso: Napisał postów [4241], status [VIP] Reputacja
  w efekcie koncowym wyjdzie ze syn zabil swoja matke ale ze jest niepoczytalny, to mu nic nie zrobia

  Nick:
  Treść: