• Autor: Dagmara
  • Wyświetleń: 3610
  • Dodano: 2024-02-11 / 11:28
  • Komentarzy: 1

  Wypadek na drodze powiatowej - pojazd wylądował na dachu

  (Fot. OSP Karłowice)

  Późnym wieczorem 10 lutego służby ratunkowe interweniowały przy zdarzeniu drogowym między Karłowicami a Kuźnicą Katowską, gdzie samochód znalazł się poza drogą, leżąc na dachu. Kierowca, będący jedynym pasażerem, zdołał opuścić pojazd o własnych siłach.

  W sobotę, o godzinie 22:44, doszło do groźnie wyglądającego wypadku na drodze powiatowej łączącej Karłowice z Kuźnicą Katowską. Na miejscu zdarzenia służby ratunkowe zastały pojazd marki Peugeot, który znalazł się poza jezdnią i leżał na dachu. Na szczęście kierowca pojazdu, który podróżował sam, był w stanie samodzielnie opuścić pojazd przed przybyciem ratowników.

  Po dokładnym przebadaniu przez zespół ratownictwa medycznego, kierowca został opatrzony i zwolniony do domu, nie odnosząc poważniejszych obrażeń. Działania ratunkowe na miejscu wypadku utrudniał jednak wysoki, sięgający blisko 1,5 metra, poziom wody w przydrożnych rowach, co znacznie skomplikowało sytuację.

  W akcji brały udział jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej z Karłowic, Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 2 z Opola, JRG Brzeg, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja, która zajęła się zabezpieczeniem miejsca zdarzenia i wyjaśnieniem okoliczności wypadku.

  Żródło: OSP Karłowice
  reklama

  Więcej zdjęć

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2024-02-11 12:59:31 [83.26.48.*] id:1669875  
  Krzycho: Napisał postów [4769], status [VIP] Reputacja
  Można i tak "opuścić drogę"

  Nick:
  Treść: