• Autor: kam_ila
  • Wyświetleń: 6885
  • Dodano: 2024-01-06 / 18:42
  • Komentarzy: 1

  Strzelce Opolskie: 18 miesięczne dziecko wypadło z okna na I piętrze

  (Fot. Dżacheć)

  Dzisiaj, 6 stycznia, około godziny 12:00 doszło do wypadku w Strzelcach Opolskich. Niespełna dwuletni chłopiec spadł na chodnik z wysokości pierwszego piętra.


  Dziecko miało bardzo dużo szczęścia. Nie odniosło obrażeń kończyn, było przytomne, ale z powodu urazu głowy przetransportowane zostało śmigłowcem do USK w Opolu. Policja zajmuje się wyjaśnieniem okoliczności tego zdarzenia. Wiadomo, że rodzice byli obecni w domu, opiekowali się dziećmi.

  Pierwsze ustalenia służb sugerują, że było to nieszczęśliwe zdarzenie. Mały chłopiec wykorzystał krótką chwilę nieuwagi podczas wspólnej zabawy z tatą i jego bratem.

  "Chłopiec wyszedł do drugiego pokoju, wspiął się na parapet, otworzył okno i niestety, wychylając się, stracił równowagę" - relacjonuje starszy sierżant Dorota Janać z Komendy Powiatowej Policji w Strzelcach Opolskich.

  Świadkowie powiadomili rodziców o zdarzeniu, wezwano pogotowie i patrol policji. Ze względu na powagę sytuacji, rodzice będą objęci postępowaniem dotyczącym narażenia życia lub zdrowia. Pierwsze oględziny mieszkania nie wskazują na zaniedbania. Zarówno matka, jak i ojciec dziecka byli trzeźwi.
  reklama

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2024-01-06 20:04:54 [83.10.117.*] id:1668738  
  ktostamtaki: Napisała postów [542], status [starszy pismak] Reputacja
  Wystarczy chwila nieuwagi i może wydarzyć się tragedia. Wyrazu współczucia dla rodziców i zdrówka dla bobasa :)

  Nick:
  Treść: