• Autor: kam_ila
  • Wyświetleń: 8357
  • Dodano: 2023-11-19 / 13:00
  • Komentarzy: 2

  Matka przyznała się do podwójnego zabójstwa swoich dzieci nożem tapicerskim

  (Fot. Archiwum)

  Kobieta zostanie postawiona przed sądem pod zarzutem podwójnego zabójstwa. Grozi jej kara dożywotniego pozbawienia wolności. 34-letnia Krystyna Sz. przyznała się do zabójstwa swoich malutkich dzieci.


  Do zabójstwa doszło we wtorek, 29 sierpnia. 4-letnia Natalka i 3-letni Gabriel z Opola zostali zamordowani nożem tapicerskim przez własną matkę. Jak zeznali świadkowie zdarzenia, dziewczynka miała zmierzwione włosy, zakrwawione, poderżnięte gardło aż do tętnicy i tak samo chłopiec. 34-letnia Krystyna Sz. po zabiciu swoich dzieci sama próbowała odebrać sobie życie, kładąc wcześniej ciała na swoich ramionach. Służby, które weszły do mieszkania znaleźli kobietę z ranami ciętymi szyi i rąk, jednak udało im się przywrócić funkcje życiowe kobiety.

  Obrażenia "matki" nie były jednak groźne. Po dwóch dniach Krystyna Sz. została doprowadzona do Prokuratury Rejonowej w Opolu. Tam usłyszała zarzut podwójnego zabójstwa dwojga małoletnich dzieci.

  Kobieta przyznała się do zamordowania swoich dzieci.

  - Podejrzana, po ogłoszeniu jej zarzutów przyznała się, że jest odpowiedzialna za zamordowanie swoich dzieci. Natomiast w złożonych wyjaśnieniach nie odniosła się do przebiegu samego zdarzenia, wskazując, że tego nie pamięta - mówi Stanisław Bar z Prokuratury Okręgowej w Opolu.

  Rodzina miała założoną Niebieską Kartę, o czym nie informował podczas wcześniejszych rozmów z redakcją MOPR w Opolu. Mąż oskarżonej potwierdził to w rozmowie z reporterką "Uwagi". - To ona założyła mu Niebieską Kartę - mówił dziadek Gabrysia i Natalii.

  - Podpuściła mnie. Kazała się uderzyć, by mieć ślad i dowód. I miała dowód, uderzyłem ją, zrobiła obdukcję i przez to była Niebieska Karta. Wcześniej była kłótnia... o porządki i nie wytrzymałem - tłumaczy pan Tomasz, partner Krystyny Sz.

  Po założeniu procedury Niebieskiej Karty, podjęto decyzję o odseparowaniu mężczyzny od kobiety. Pan Tomasz twierdzi, że nie wysłuchano jego wersji zdarzeń. Ale kobieta dość szybko wycofała skargę na konkubenta.

  O zdarzeniu pisaliśmy w poniższych artykułach:

  Poderżnęła gardła dzieciom nożem do tapet? Nowe informacje w sprawie zabójstwa w Opolu

  Podwójne zabójstwo dzieci. Matka usłyszała zarzuty

  Dwójka dzieci nie żyje. MOPR "Rodzina była spokojna, pomagali innym"

  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2023-11-20 12:13:18 [37.109.146.*] id:1667265  
  coolerr: Napisał postów [12928], status [VIP] Reputacja
  Plus za cudzysłów przy słowie matka.

  Nick:
  Treść:
  2023-11-19 21:25:47 [194.29.183.*] id:1667249  
  ombre: Napisał postów [19638], status [VIP] Reputacja
  Polska to kraj dzieciobójców.Nie ma drugiego takiego kraju w Europie w którym byłoby tyle dzieci mordowanych przez dorosłych.

  Nick:
  Treść: