• Autor: OlekG
  • Wyświetleń: 15325
  • Dodano: 2023-10-26 / 11:59
  • Komentarzy: 1

  Zderzenie trzech ciężarówek na A4. Warto omijać to miejsce

  Kierowcy powinni omijać odcinek autostrady A4 za Strzelcami Opolskimi w kierunku Katowic. Przed południem doszło tam do zderzenia trzech samochodów ciężarowych. Trwają prace służb.


  Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w czwartek 26 października przed południem na 276 km autostrady w kierunku na Katowice. Doszło tam do zderzenia trzech samochodów ciężarowych.

  Według relacji służb obsługujących zdarzenia, samochodami podróżowało trzech kierowców, jeden z nich został zakleszczony w kabinie swojego pojazdu. Strażacy uwolnili mężczyznę i przekazali Zespołowi Ratownictwa Medycznego.

  - Warto omijać odcinek pomiędzy węzłem Strzelce Opolskie i Kędzierzyn Koźle. Służby przewidują długotrwałe działania w miejscu zdarzenia z uwagi na konieczność pozbierania ładunku, który znalazł się na jezdni oraz uporządkowania i odholowania pojazdów - mówi kpt. Piotr Zdziechowski z Komendy Powiatowej PSP w Strzelcach Opolskich.

  Jeden z kierowców został zabrany do szpitala, pozostałym dwóm kierowcom nic się nie stało. Dokładne okoliczności tego zdarzenia wyjaśni strzelecka policja.

  Zdjęcie (1/14)

  reklama

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2023-10-26 12:29:10 [94.75.75.*] id:1666471  
  Krzycho: Napisał postów [4889], status [VIP] Reputacja
  Jak znam życie jechali bez zachowania dystansu między sobą, częsty widok na autostradzie.

  Nick:
  Treść: