• Autor: BKamiński
  • Wyświetleń: 1607
  • Dodano: 2023-10-07 / 11:22
  • Komentarzy: 1

  Odra Opole nie wygrała z ostatnią drużyną ligi

  (Fot. Dżacheć)

  W spotkaniu także nie padła żadna bramka

  Szkoda straconych oczek. Lider Fortuna 1-ej Ligi - Odra Opole, remisuje w wyjazdowym spotkaniu z Chrobrym Głogów, który przed jedenastą kolejką był ostatni w ligowej tabeli.

  U gospodarzy zasiadł na ławce trenerskiej były szkoleniowiec opolan - Piotr Plewnia. I widać było, że dobrze pamięta grę gości, choć Odra dwukrotnie mogła wyjść na prowadzenie, ale przeszkodził w tym VAR.

  Najpierw w pierwszej połowie jeden z obrońców Chrobrego dotknął piłki ręką w polu karnym. Jednak sędzia Piotr Rzucidło po chwili cofnął swoją decyzję. W drugiej części gry, dokładniej w 76 minucie piłka wpadła do siatki po uderzeniu Mateusza Kamińskiego. Kilka minut zawodnicy obu drużyn czekało na ostateczną decyzję systemu, jednak po raz kolejny decyzja okazała się niekorzystna dla gości.

  To właśnie drugie 45 minut było lepsze w wykonaniu podopiecznych Adama Noconia. Próbowali parokrotnie zagrozić bramce rywali, jednak bezskutecznie. Na osłodę - przerwę reprezentacyjną, Odra Opole spędzi na fotelu lidera Fortuna 1-ej Ligi.

  Chrobry Głogów - Odra Opole 0:0
  Chrobry: Węglarz - Tabiś, Bougaidis, Malczuk - Bogusz (58' Plewka), Mucha, Mandrysz, Hanc (58' Paz) - Ozimek (72' Bartlewicz), Biel (84' Wojtyra) - Lebedyński
  Odra: Haluch - Spychała, Piroch, M. Kamiński, Szrek - Niziołek, Purzycki - Galan, Czapliński (70' Mikinić), Antczak (92' Surzyn) - Sula
  reklama

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2023-10-08 06:34:05 [31.0.3.*] id:1665396  
  coolerr: Napisał postów [12930], status [VIP] Reputacja
  Szrek- Niziołek bawi.

  Nick:
  Treść: