• Autor: OlekG
  • Wyświetleń: 3749
  • Dodano: 2023-09-04 / 23:32
  • Komentarzy: 1

  Chróścina: Kierowca ranny po tym, jak wjechał do rowu

  Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w poniedziałek w Chróscinie. Kierujący samochodem osobowym wjechał do rowu. Został ranny.

  W poniedziałek 4 września o godzinie 13:01 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Brzegu wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w Chróścinie . Na miejsce zdarzenia zadysponowano trzy zastępy straży pożarnej, Zespół Ratownictwa Medycznego oraz policję.

  Według ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że kierujący samochodem osobowym stracił panowanie nad pojazdem i zjechał do przydrożnego rowu.

  - Na skutek zdarzenia ranna została jedna osoba - kierowca samochodu osobowego. Po przybyciu pierwszych zastępów straży pożarnej zabezpieczono miejsce zdarzenia i udzielono kwalifikowanej pierwszej pomocy poszkodowanemu mężczyźnie, którego następnie przekazano zespołowi ratownictwa medycznego - informują strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Brzegu. Dokładne okoliczności tego zdarzenia są wyjaśniane przez policjantów z komisariatu w Brzegu.

  Zdjęcie (1/3)

  (Fot. KP PSP Brzeg)

  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2023-09-05 02:09:24 [178.43.246.*] id:1664068  
  Gaz: Napisał postów [5518], status [VIP] Reputacja
  W Brzegu to jest Komenda Powiatowa a nie Komisariat.

  Nick:
  Treść: