• Autor: dondiego00
  • Wyświetleń: 1867
  • Dodano: 2023-05-31 / 08:30
  • Komentarzy: 0

  Witold Zembaczyński - Chciałbym, aby ludzie mieli możliwość wypowiedzenia sprzeciwu

  (Fot. Dżacheć)

  Działacze Suwerennej Polski (dawniej Solidarnej Polski) zorganizowali konferencję STOP chamstwu w przekazie politycznym, w której odnosili się do wystąpień posła Witolda Zembaczyńskiego. Chcemy zaprotestować przeciwko słowom ukrytym pod 8 gwiazdkami (***** ***), które promuje w przestrzeni publicznej poseł Zembaczyński - mówiła podczas konferencji Elżbieta Słodkowska radna Suwerennej Polski. Jest to hasło niszy intelektualnej, która obraca się wokół Koalicji Obywatelskiej, a są to słowa niosące hejt i nie ma na to naszej zgody - dodaje Elżbieta Słodkowska. Nie boję się takich słów, bo wszystkie działania PiS-u sprawiają, że mam krytyczne i negujące zdanie - mówi poseł Koalicji Obywatelskiej Witold Zembaczyński.

  Decyzja prezydenta Andrzeja Dudy, który ogłosił w poniedziałek rano, że zamierza podpisać ustawę powołującą państwową Komisję ds. Badania Wpływów Rosyjskich na Bezpieczeństwo Wewnętrzne Polski w latach 2007-2022, zwaną przez opozycję lex Tusk. Nikogo z opozycji w tej komisji nie będzie ponieważ my jako Koalicja Obywatelska nie będziemy legitymizować tego zła - zauważa poseł Witold Zembaczyński. My nie musimy w tej komisji uczestniczyć, żeby wiedzieć jakie są tezy tej komisji mówiące o tym że wrogiem jest Donald Tusk i całe środowisko opozycji - podsumowuje Witold Zembaczyński.

  Dziś w programie Druga Kawa będziemy rozmawiać o LEX Tusk, o symbolice ośmiu gwiazdek oraz o marszu 4 czerwca z posłem Koalicji Obywatelskiej Witoldem Zembaczyńskim.


  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Dziel się swoją opinią i dowiedz się co myślą inni.
  Włącz się do dyskusji z aktywną społecznością 24opole.

  ,
  reklama

  Ostatnie Drugie Kawy

  Wtorek, 24 października
  Poniedziałek, 16 października
  Środa, 11 października
  Wtorek, 10 października
  Piątek, 6 października
  Piątek, 6 października
  Środa, 4 października
  Poniedziałek, 2 października
  Środa, 4 października
  Piątek, 29 września

  Polub nas!

  Chmura tagów

  Ogłoszenia