• Autor: kam_ila
  • Wyświetleń: 2345
  • Dodano: 2023-05-27 / 10:30
  • Komentarzy: 1

  Za nami ostatni koncert na Piastonaliach. Przed nami - aktywna sobota

  (Fot. Dżacheć)

  Piastonaliowe koncerty dobiegły końca, a cieszyły się wielką popularnością. Przed nami jednak bardzo aktywna sobota, którą można spędzić w studenckim nastroju.


  Za nami rockowy piątek na błoniach Politechniki Opolskiej. Na scenie mogliśmy zobaczyć i posłuchać takich wykonawców jak m.in. Farben Lehre, Łydka Grubasa, Strachy na Lachy oraz Nocny Kochanek. Niewątpliwie to Politechnika Opolska może pochwalić się największą publiką na swoich koncertach. W piątek również swoją liczbą obecnością zaznaczyli to studenci i mieszkańcy Opola.

  Rozkład wydarzeń na dziś:

  11:00 Rajd motocyklowy z rektorem - Wspólnie z prof. Marcinem Lorencem, rektorem Politechniki Opolskiej uczestnicy rajdu pokonają ok. 200 km po nietypowych zakątkach Opolszczyzny. Organizatorzy gwarantują tylko dobre wrażenia. Zbiórka na drugim kampusie przy ul. Prószkowskiej 76.

  21:00 Kino samochodowe

  To już tradycja - Piastonalia na Politechnice Opolskiej zakończą się samochodowym kinem. Organizatorzy zapewniają ciekawą projekcję (także z ukraińskimi napisami), pozytywne emocje. O popcorn trzeba zadbać we własnym zakresie. Plenerowe kino odbędzie się na drugim kampusie przy ul. Prószkowskiej 76 w Opolu.

  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2023-05-27 21:23:14 [188.123.205.*] id:1660359  
  ombre: Napisał postów [19973], status [VIP] Reputacja
  Ciekawe czy dzisiaj też jakąś Żabkę na szybko opędzlują.

  Nick:
  Treść: