• Wyświetleń: 1957
    • Dodano: 2023-03-19 / 14:32

Przekonujące zwycięstwo UNI Opole

W trzech setach pokonały zespół z Tarnowa

Takie UNI Opole kibice chcą oglądać zawsze. Podopieczne Nicoli Vettoriego pewnie ograły Grupa Azoty Tarnów Roleski 3:0 i wskoczyły na dziewiątą lokatę w tabeli.

Już od pierwszej partii widać było, że Opolanki są mocno zmotywowane by w ostatnim meczu przed własną publicznością zdobyć komplet punktów. Przy wyniku 8:8, zdobyły cztery punkty z rzędu i mimo, że pod koniec seta Tarnowianki zdołały dogonić, tak jak jednak końcówka należała do Uni, która wygrało do 22. Druga partia to jednak była całkowita deklasacja - gospodynie nie dały najmniejszych szans i ostatecznie wygrały z beniaminkiem do piętnastu.

W trzeciej partii gościnie walczyły o przedłużenie swoich nadziei na jakiekolwiek punkty. Mimo bardzo zaciętego przebiegu gry, to im się jednak nie udało, gdyż znów więcej zimnej krwi w końcówce miało UNI, które podobnie jak w pierwszym secie wygrało do 22 i awansowało na 9 lokatę w tabeli.

Opolankom pozostał jeden mecz do rozegrania - z BKS-em Bielsko-Biała. UNI ma jeszcze matematyczne szanse na awans, lecz mają więcej spotkań do rozegrania od rywalek z Wrocławia i Bydgoszczy.

UNI Opole - Roleski Grupa Azoty Tarnów 3:0 (25:22, 25:15, 25:22)

Zdjęcie (1/18)

2023-03-20 08:08:54 [5.172.235.*] id:1657887
    paleo: Napisał postów [294], status [maniak] Reputacja
    "Opolankom pozostał jeden mecz do rozegrania...lecz mają mają więcej meczy do rozegrania od rywalek" Czy to znaczy,że rywalki już zakończyły sezon?? Ktoś,łącznie z autorem,to rozumie?