• Autor: kam_ila
  • Wyświetleń: 49472
  • Dodano: 2023-03-16 / 06:05
  • Komentarzy: 0

  Tragiczny wypadek na obwodnicy Kędzierzyna Koźla. Nie żyje kierowca busa

  Kierujący samochodem dostawczym stracił panowanie nad pojazdem i dachował na nowej obwodnicy Kędzierzyna Koźla. Zginął na miejscu. Droga w miejscu wypadku jest nieprzejezdna.


  W nocy ze środy na czwartek 16 marca, około godziny 3.00 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym z udziałem samochodu dostawczego na drodze nr 40 (nowa obwodnica Kędzierzyna -Koźla). Na miejsce zdarzenia zadysponowano zastępy straży pożarnej, Zespół Ratownictwa Medycznego oraz policję.

  - Lekarz będący na miejscu zdarzenia po około 20 minutach reanimacji krążeniowo - oddechowej stwierdził zgon. Dalsze czynności wyjaśniające prowadzi policja. Droga w obydwu kierunkach jest zablokowana - przekazał sekc. Aleksander Warzecha z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Strzelcach Opolskich.

  Na miejscu pracuje prokurator i grupa dochodzeniowo-śledcza, która wyjaśni przyczyny i okoliczności tego tragicznego wypadku.

  Policja apeluje o ostrożność. Drogi są bardzo śliskie.

  Zdjęcie (1/10)

  (Fot. KP PSP Strzelce Opolskie)

  reklama

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".