• Autor: kam_ila
  • Wyświetleń: 2385
  • Dodano: 2022-11-18 / 12:44
  • Komentarzy: 1

  Pojazd z niebezpieczną usterką zatrzymany przez WITD

  Zatrzymaniem dowodu rejestracyjnego i zakazem dalszej jazdy zakończyła się kontrola zespołu pojazdów przewożącego kruszywo do Raciborza.


  Kolejny niebezpieczny pojazd został wyeliminowany z ruchu. To efekt wzmożonych kontroli Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego. Niestety, problem z polskich dróg nie znika.

  - W wyniku przeprowadzonej przez inspektorów z kędzierzyńsko-kozielskiego oddziału WITD w Opolu kontroli, stwierdzono wycieki płynów eksploatacyjnych innych niż woda z okolicy silnika, co zakwalifikowane zostało jako usterka niebezpieczna stanowiąca bardzo poważne zagrożenie dla środowiska naturalnego - informuje opolski WITD.

  WITD dodaje, że oprócz zatrzymanego dowodu rejestracyjnego ciągnika siodłowego oraz zakazu dalszej jazdy, przewoźnik oraz osoba zarządzająca transportem poniosą również konsekwencje finansowe złego stanu technicznego kontrolowanego zespołu pojazdów.

  Zdjęcie (1/5)

  (Fot. WITD)

  reklama

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2022-11-18 14:07:45 [94.254.177.*] id:1651868  
  KK 35947: Napisał postów [3377], status [VIP] Reputacja
  Czy płyn do spryskiwacza może skapać na asfalt? W końcu to też jest "płyn eksploatacyjny inny niż woda"...

  Nick:
  Treść: