• Dodano: 2022-10-10 / 08:59
    • Komentarzy: 6

Pięć bramek zobaczyli kibice przy Oleskiej

Niestety, Odra nie zapunktowała w tym spotkaniu.

Przyjemne widowisko w Opolu! W rywalizacji Odry z Puszczą Niepołomice, zgromadzeni kibice obejrzeli aż pięć bramek. Niestety, nie mogli być jednak w pełni zadowoleni, bo podopieczni Piotra Plewni przegrali kolejne spotkanie.

Przed Opolanami było nie lada zadanie, gdyż Puszcza jest jedną z pozytywnych niespodzianek tego sezonu, gdyż jest vice-liderem tabeli. I dość szybko potwierdzili swoją dobrą dyspozycję - w szóstej minucie na prowadzenie gości wyprowadził Piotr Mroziński. Na domiar złego, w bardzo latwy sposób Opolanie na kwadrans przed przerwą stracili drugs bramkę - Dawid Czapliński sfaulował w polu karnym jednego z zawodnikow gości a jedenastkę wykorzystał pewnie Lucjan Klisiewicz i do przerwy było 0:2.

W przerwie trener Plewnia dokonał dwóch zmian i już niecałe 180 sekund później przyniosło to efekt - Maksymilian Tkocz zmniejszył straty, a gra Opolan wyglądała po prostu lepiej. Niestety, jedna klarowna sytuacja wystarczyła Puszczy, by podwyższyć na 3:1 i właściwie sytuacja miejscowych wydawała się być beznadziejna. Udało się jedynie zmniejszyć rozmiary porażki - na 2:3 trafił Mateusz Marzec, lecz to tyle, na co było stać Odrę w tym spotkaniu i dalej pozostają w strefie spadkowej.

Odra Opole - Puszcza Niepołomice 2:3 (0:2)
    Bramki: 0:1 Mroziński - 6., 0:2 Klisiewicz - 31. (karny), 1:2 Tkocz - 48., 1:3 Wojcinowicz - 58., 2:3 Marzec - 82.

Zdjęcie (1/14)

2022-10-10 14:49:47 [46.134.94.*] id:1649608
    JutroalboWcale: Napisała postów [496], status [pismak] Reputacja
    Dzięki Arkadiuszowi będziemy mieć najpiękniejszy stadion w II lidze. Pieniądze można by było przeznaczyć na dofinansowanie zakupu węgla dla placówek oświatowych. Dziękuję ci prezydencie za marznięcie naszych dzieci.

Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [4]
    2022-10-10 16:54:51 [89.67.15.*] id:1649637
    wojtasoks: Napisał postów [10984], status [VIP] Reputacja
    Myślisz że placówkom oświatowym w Opolu zabraknie na opał. Powiedz jeszcze ile z nich jest ogrzewana węglem.
    2022-10-10 17:12:12 [83.7.209.*] id:1649641
    dzony: Napisał postów [6529], status [VIP] Reputacja
    Są i będą ciągle poszkodowani przez LOS ale czy ktoś to widzi!!!!
    2022-10-10 17:40:54 [46.134.94.*] id:1649655
    Wojtas ty z Arkiem rodzina jakąś czy buty mu czyścić jak do urzędu wchodzi, że tak go bronisz. A jak bronisz to za ile lizesz mu dxxe ?
    2022-10-11 13:30:35 [31.0.45.*] id:1649690
    A gdzie tu obrona kogokolwiek! Bronie zdrowego rozsądku. Zawsze można wyciągnąć argument że jakaś inwestycja jest niepotrzebna bo są potrzebujący. Tylko że to jest demagogia. I nie twierdzę że z potrzeb inwestycyjnych tego miasta akurat stadion zajmuje wysokie miejsce.
    2022-10-10 10:30:56 [77.255.93.*] id:1649596
    Henryk: Napisał postów [603], status [rozpisany/na] Reputacja